Спорт

Чергова перемога Віталія Кличка

За київським часом у ніч на 22 березня на рингу Штутгардта відбувся матч суперважкоатлетів - чемпіона світу українця Віталія Кличка і претендента на це звання кубинця Хуана Карлоса Гомеса.

Від раунду до раунду в пошуках слабких місць більш активним був Кличко, що набирав очки. У сьомому раунді після ударів українця рефері почав відлік, але час виручив кубинця.

У восьмому раунді «чорна пантера» втрачав рівновагу, а в дев'ятому – арбітр зупинив бій, фіксуючи технічний нокаут. Так, Віталій Кличко достроково здобув 36 перемогу, зберігши титул чемпіона планети.

Що, де, коли

l Минулої суботи на стадіоні «Спартак» у черговому матчі чемпіонату Європи з регбі-15 дивізіон 2А збірна команда України, у складі якої виступали також гравці «Кредо-63» (Одеса) Олександр Пулянський і Джаба Малагурадзе, зустрічалися з регбістами Чехії. З рахунком – 20:10 перемогла наша дружина і стала лідером турніру. У цій групі виступають посланці Бельгії, Польщі, Молдови.

l Незалежно від результату останнього спареного відбіркового туру жіночого чемпіонату України з волейболу, де «Джинестра» приймала «Волинь-Університет» (Луцьк), одеситки залишалися на четвертому місці.

У першому матчі у господинь проблем не було хоча вони виступали без свого лідера Олесі Рихлюк. Наша команда взяла гору – 3:0 (25:20, 25:20, 25:21).

Наступного дня в повторному двобої гості були невпізнанні. У них усе виходило. Перша партія за ними – 25:19. У другому сеті, уникаючи помилок, одеситки взяли гору – 25:18 і після третього сету (25:20) повели в рахунку – 2:1.

Здавалося, лідери доведуть зустріч до переможної четвертої партії. Але цього не сталося, і рахунок став – 2:2. Знадобилася так звана волейбольна «п'ятихатка», де суперниці прагнули до мети, почергово випереджаючи одна одну. Все ж таки більш досвідчені одеситки п'ятий сет схилили на свою користь – 19:17. Так, з рахунком – 3:2 закінчився двогодинний матч.

Що ж далі? За формулою плей-оф відбудуться два (до трьох перемог) півфінали. Посівши перше місце «Круг» (Черкаси) 4, 5, 11 квітня (за необхідністю) 12 і 18 квітня зустрінеться з «Джинестрою», а «Сєвєродончанка» (Сєвєродонецк) грає з «Галичанкою-Динамо» (Тернопіль).

Фінали за перші і треті місця (до трьох перемог) намічені на кінець квітня і початок травня.

l На відбірковому чемпіонаті країни з баскетболу суперліги відбулися ігри 24 туру (усього 28). «Хімік» (Южне), що посідає четверте місце, на своєму паркеті зустрічався з переслідувачем – МБК «Миколаїв», що йде п'ятим. На жаль, южненці, як і напередодні в гостях у полтавців, добре починали, але погано завершили. Цього разу миколаївці перемогли – 78:67. Найвірогідніше, в плей-оф за право виступати в півфіналі «Хімік» знову буде приймати МБК «Миколаїв».

Решта результатів: БК «Пульсар» – БК «Донецьк» – 66:89, БК «Київ» – БК «Полтава» – 75:64, «Азовмаш» – «Сумихімпром» – 82:73.

Становище команд: «Азовмаш» і БК «Київ» – по 21 перемозі, БК «Донецьк» – 16, «Хімік» – 12, МБК «Миколаїв» – дев'ять, БК «Пульсар» і БК «Полтава» – по шість, «Сумихімпром» – п'ять перемог.

Фінішувала відбіркова першість Української баскетбольної ліги (УБЛ) за участю десяти клубів. БК «Одеса» у гостях провів два двобої. У Львові в зустрічі із клубом «Політехніка-Галичанка» одесити виграли перший тайм – 20:17. Надалі наша команда була в ролі тих, хто здоганяє і залишила покинула паркет переможеною – 109:90.

Через два дні одесити в Івано-Франківську грали із клубом «Говерла», що посідає восьме місце. На жаль, через грип наша команда виступала в ослабленому складі. У трьох попередніх зустрічах БК «Одеса» брала гору. Цього разу «Говерла» реваншувала – 103:93.

Провідні позиції посідають: «Кривбасбаскет» – 27 перемог, «Будівельник» – 24, «Політехніка-Галичанка», БК «Одеса» і «Черкаські мавпи» – по 22, «Дніпро» – 21 перемога.

l Понад три місяці на спортивних базах «Чорноморця» тривав зимовий чемпіонат Одеси з футболу серед 14 команд.

Після відбіркових ігор першого колу провідний квартет за формулою плей-оф назвав володарів медалей. Інші команди в стикових зустрічах визначили п'яте – 14-те місця.

Хто стане чемпіоном? На це запитання дав відповідь фінальний матч: СКМ «Сигнал» – «Реал-Фарм». Цікавий двобій завершився з рахунком – 2:0 на користь «Реал-Фарма». Обидва м'ячі забив Олег Підлетійчук.

Ось склад володарів Кубка і золотих медалей чемпіонату Одеси: Кравченко, Пошехонцов, Лазарєв, Лозовський, Андрєєв, П. Бичок, Бондаренко, Діордієв, Ярошенко, Єгор