Спорт

Що, де, коли

l Після відбіркового туру жіночого чемпіонату України з волейболу серед восьми команд суперліги, провідний квартет у плей-оф (до трьох перемог) розігрує комплекти медалей.

Вже відбулися два півфінальні матчі: лідер турніру «Круг» (Черкаси) приймав одеську «Джинестру», яка посіла четверте місце, і обидва двобої виграв у трьох сетах.

Сьогодні у залі СКА одеситки проведуть третю зустріч. У разі успіху 5 квітня вони знову вийдуть на паркет. При рахунку – 2:2 п’ятий двобій у Черкасах.

l Завтра відбудуться матчі третього відбіркового туру (всього п’ять) чемпіонату Української баскетбольної ліги. У спортивній залі «Краян» БК «Одеса» змагатиметься з «Кривбасбаскетом» (Кривий Ріг). Цього ж дня грають: «Говерла» (Івано-Франківськ) – «Дніпро-Азот» (Дніпродзержинськ), «Дніпро» (Дніпропетровськ) – «Будівельник» (Київ), «Ферро-ЗНТУ» (Запоріжжя) – «Грифони» (Сімферополь).

l Сьогодні і завтра в обласній школі Олімпійського резерву триватиме відбіркова першість Одеси з шахів серед десятирічних дівчаток і хлопчиків. Лідирують Олена Бойко та Ігор Гуцул.

l Сьогодні – черговий відбірковий тур чемпіонату України з регбі-15 серед восьми команд. На стадіоні у Совіньйоні віце-чемпіони країни – регбісти одеського клубу «Кредо-63», приймають «Сокіл» (Львів). Початок о 13 годині.

Євген ГОРЕЛЮК

А нічия була так близько

Минулої середи збірна України провела черговий матч відбіркового циклу на знаменитому стадіоні «Уемблі» у Лондоні з лідером 6-ї групи – Англією.

Перед грою фаворитом цілком обґрунтовано вважалися господарі, але, забігаючи наперед, відзначимо, що усього за 5 хвилин до завершення зустрічі залишалася надія, що українці стануть авторами міні-сенсації. Не сталося...

Рахунок у двобої було відкрито у першому таймі. У результаті розіграшу кутового на 29-й хвилині нападник Пітер Крауч, який опинився без опіки у штрафному майданчику, спокійно переправив м’яч у ворота П’ятова – 1:0.

Українці змогли відігратися на 74-й хвилині. Це вдалося зробити нападнику італійського «Мілана» Андрію Шевченку, який замінив Андрія Вороніна. Гол було забито після виконання штрафного, в результаті якого м’яч відскочив до Шевченка, і той без роздумувань сильним ударом відправив його у сітку – 1:1. Це був перший гол української збірної у ворота англійців (раніше в товариських двобоях наші футболісти жодного разу не змогли зіпсувати настрій супернику).

Після пропущеного м’яча англійці одразу підвищили темп гри і таки «дотиснули» збірну України. На 85-й хвилині знову після розіграшу стандартного положення ніким не прикритий Джон Террі привів свою команду до перемоги – 2:1.

– Дуже шкода, що ми не здобули в цій грі важливих для нас очок, хоча, на мій погляд, були до цього дуже близькі. Звичайно, ми дуже ретельно проаналізували гру збірної Англії зі словаками і постаралися не дати їй можливості зіграти так, як вона звикла це робити. Ми чудово знаємо, що стандартні положення – дуже грізна зброя у сучасному футболі, і особливо це стосується збірної Англії. Однак, незважаючи на те, що довго готувалися до сьогоднішнього матчу й ретельно працювали над «стандартами», у підсумку все-таки припустилися помилок, які призвели до голів. А із гри англійці, здебільшого, не створили моментів для взяття наших воріт, – відзначив на післяматчевій прес-конференції головний тренер збірної України Олексій Михайличенко.

Склад України у матчі з Англією: П’ятов, Тимощук, Чигринський, Алієв, Слюсар (Калініченко, 89), Воронін (Шевченко, 55), Шевчук, Валяєв (Назаренко, 61), Мілевський, Ярмаш, Михалик.

В інших двобоях 6-ї відбіркової групи були зафіксовані такі результати: Казахстан – Білорусь – 1:5, Андорра – Хорватія – 0:2.

Становище команд: 1.Англія – 15 очок.2.Хорватія – 10. 3.Україна – 7.4.Білорусь – 6. 5.Казахстан – 3. 6.Андорра – 0.