З болями і тривогами

Багато питань доводиться вирішувати депутатам Оде­ської обласної ради Олександру Семеновичу Пресману та Людмилі Сте­па­нів­ні Акімовій під час прийому громадян. Ось і минулого четверга більше десяти наших земляків прийшли до депутатів зі своїми болями, тривогами та проханнями.

Вже стало сумною законо­мірністю, що більшість відвідувачів розраховують на матеріальну допомогу, хтось на сприяння у працевлаштуванні, а хтось не може знайти спільної мови з сусідами і, як у «Кайдашевій сім’ї», свариться за межу та згоден навіть свій гараж знести, аби й сусідський сарай розвалити. Але були і винятки. Директорка Фрунзівського НВК Ганна Львівна Гончарук щиро переймалася долею Артура Гуляна, інваліда з дитинства. Так сталося, що він з батьками приїхав на постійне місце мешкання до нашого району ще наприкінці 90­х років. Але жодного документа, що підтверджує його особу, не було. Правдами й неправдами все ж таки закінчив Фрунзівську ЗОШ. І ось юнаку вже 24 роки, а документів про те, що він існує на цьому світі, немає. Чия в цьому провина, зараз годі й дізнатися. Але елементарна людяність, співчуття до долі хлопця заставили Ганну Львівну звернутися по допомогу до депутатів. Цій заплутаній ситуації вдалося зарадити.

Велике здивування і в Олександра Семеновича, і в усіх присутніх викликав візит двох жінок із м. Ко­товська. Виявилося, що одна з них директорка, а інша керівниця профкому Котовського медичного училища. Правду кажуть, що поголос іде попереду людини. Так вийшло і цього разу. Адже жінки багато чули про небайдужість та добрі вчинки О. Пресмана, тож і прийшли просити сприяння у розв’язанні нагальних проблем навчального закладу. І хоча О. Пресман та Л. Акімова вважають некоректним втручання в регіони своїх колег­депутатів, все одно за перебігом розв’язання порушеної проблеми вони стежитимуть.

Після нетривалої відпустки Олесандр Семенович із новими силами береться за роботу в окрузі. Щочетверга його машину можна побачити на будівництві храму у Фрунзівці, біля районного Будинку культури під час проведення особистого прийому громадян і на будівництві Павлівської школи, яке депутати разом із керівниками району тримають під невсипущим контролем. До речі, вивіз отрутохімікатів зі складу поблизу селища Затишшя став можливим теж не без дієвої допомоги всіх депутатів облради, обраних від району.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті