Вікторія Майнич

Заслужила в Бога довге життя

17 квітня зустріла свою 95-ту весну жителька Захарівки Іаноарія Георгіївна Дуднік. Проста роботяща жінка, яка майже все своє життя мешкала в селі Балашеве.

Власним коштом – впоратися важко

Олексій Осійчук очолив Захарівську РДА два місяці тому. Хоч це зовсім невеликий проміжок, але часу на адаптацію не було – потрібно було одразу включатися у роботу.

Допомагають погорільцям

Жителі району підтримують багатодітну родину Анни Круду із села Новомиколаївка, в будинку якої трапилася пожежа. 

Cпочатку – шлях вздовж храму

Селищна рада провела капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Першого Травня.

Двадцять років людської довіри

Галина Миколаївна Нау­менко – жінка-керівник, жінка-господиня. Вона очолює Новозаріцьку сільську раду. Її велику родину складають чотири села – Новозаріцьке, Пер­ше Травня, Федосіївка, Бірносове.

Перед стартом у доросле життя

Робочий візит до свого виборчого округу заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов розпочав із відвідування об’єктів, на які передбачені кошти з обласного бюджету.

Вічне слово Кобзаря

На конкурс читців «Нам треба голосу твого, Тарасе!», присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря, з’їхалися понад 40 шанувальників Шевченкової творчості з усього Фрунзівського району.

Серед найсильніших в Європі

Юнаки з молодіжного клубу «Самсон» (Фрунзівка) під керівництвом тренера Віталія Чебана впевнено підкорюють нові вершини бо­йового самбо. 

«Народний бюджет» і нові робочі місця

Ці питання стали ключовими під час проведення виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації Павлом Шестопалюком у Перехрестівській сільській раді.

Готуються до європейського турніру

Наприкінці квітня в Черні­гові відбувся чемпіонат Укра­їни з бойового самбо. У цьому турнірі змагалися 240 юних спортсменів із 15 областей України.

Хрест над храмом у фрунзівці

Минув лише рік, відколи високопреосвященнійший Митрополит Одеський та Ізмаїльський Ага­фангел у супроводі духовенства та віруючого народу молитовно здійснив освячення закладного каменю та місця, на

З болями і тривогами

Багато питань доводиться вирішувати депутатам Оде­ської обласної ради Олександру Семеновичу Пресману та Людмилі Сте­па­нів­ні Акімовій під час прийому громадян.

І в глибинці є чому повчитися

Нещодавно Фрунзівка гостинно приймала директорів обласних дитячих бібліотек у межах проведення щорічного Всеукраїнського саміту.

Настав час реальних справ

Голова Фрунзівської райдержадміністрації Сергій Іванович Бринза особливої рекомендації не потребує.

Вирішувати соціальні питання

Минулої п’ятниці під головуванням заступника голови районної ради Г.В. Кукулєвського відбулося засідання тридцять першої сесії Фрунзівської районної ради п’ятого скликання.

Сторінки