«Люксеон» – триразовий володар Кубка Одеси

Уперше фінальний кутовий матч з футболу у День міста був проведений 2009 року, і з того часу ця традиція залишається незмінною. Цього року один із найпрестижніших трофеїв у міському аматорському футболі в черговий раз було розіграно 2 вересня.

До фіналу пробилися одеський «Люксеон» та іллічівський «Бастіон», які, за великим рахунком, вже втратили шанси стати чемпіонами міста, оскільки лідер чемпіонату – ФК «Таїрове», має в запасі достатній очковий багаж. І виходить, що Кубок міста залишився для «Люксеона» та «Бастіона» останнім шансом не пасти задніх у футбольному році.

Незважаючи на статус фінального, матч вдався надзвичайно видовищним. Рахунок відкрив «Люксеон», потім в рахунку повели іллічівці, і, зрештою, остаточно чашу терезів на свою користь одесити схилили за чотири хвилини до фінального свистка завдяки точному удару екс-півзахисника «Чорноморця» Ігоря Силантьєва.

Таким чином, як повідомив нашому виданню один із провідних істориків та статистиків футболу Одеси, головний редактор газети «Время спорта» Юрій Усатюк, «Люксеон» втретє за останні чотири роки виграв Кубок міста і став найтитулованішою командою цього турніру у пострадянській історії одеського футболу. Раніше підопічні граючого тренера Костянтина Красія здобували цей Кубок у 2010-му та 2011 роках.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті