07.09.2013

За душевним спілкуванням

У колективі працівників Іва­нівського «Універмагу» поєдналися молодість та досвід. При­кладом для всіх є ветеран торгівлі Людмила Петрівна Коєва.

Стукай – і відчинять? А якщо не відчиняють?

Церква Іоанна Богослова в селі Нерушай Татарбунарського району – храм із сімома куполами, завширшки 20, завдовжки – 36, а заввишки 37 метрів.

Подарунки від шанувальників

Любителі сучасної музики пам’ятають, що недавно в Одесі пройшов черговий концерт екс-соліста популярного німецького дуету «Modern Talking» Томаса Андерса.

Готовність – до першого жовтня

Відбулося виїзне засідання комісії Одеської міськради, очолюваної мером Олексієм Костусєвим, з підготовки опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період.

Дивіденди – зерном і сіном

Привітати орендодавців яськівського ТОВ «Колос» приїздили нещодавно керівники райдержадміністрації, які тримають питання розрахунків сільгосппідприємств за використання землі під контролем.

Монополіст і споживач: знайти оптимальний баланс

Голова Одеського обласного відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) Ігор Юрійович Кравець провів дві зустрічі з сільськими та селищними головами, керівниками комунальних підприємств і ни

Майнові пристрасті вщухли

В Утконосівці вкотре було скликано збори уповноважених пайовиків із головним питанням порядку денного – про врегулювання майнових відносин із КСП «Вікторія».

Ходите чаще на «Привоз»

Поистине прав был тот, кто первым изрек «Жизнь полна неожиданностей».

Оборона Одессы: дуэль разведок

В последнее время появилось много книг, посвященных деятельности советской и зарубежных разведок в годы Второй мировой войны.

«Закони» непевної дороги

Не так давно «ОВ» писали про транспортні пристрасті на півночі області (див. матеріал В. Кітіка «Журналістів під конвоєм ще не водили» від 2 липня). 

У Володимира Домріна, на Кінбурзькій косі

Сімдесят дев’яту річницю від дня народження чудового одеського поета Володимира Домріна друзі відзначать без нього.

Найкращі мають шанс…

У межах тритижневого виходу на Широколанівський загальновійськовий полігон, екіпажі танкового батальйону 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ З

І вислухає, і в біді не полишить

У Макаровому Ми­колу Каська знають усі за його добре серце та щиру вдачу. Коли з ним розмовляєш, його очі світяться приязним і відкритим поглядом.

Тріумфальне повернення екстремала

Сьогодні шум інформаційного водоспаду настільки гучний, що… Коротко кажучи, здивувати нині обивателя важко.

Сторінки