Тут виховують чемпіонів

…У завмерлій залі чувся мелодійний передзвін медалей. Колону переможців очолював заслужений тренер України Олексій Калинович Голубов, майстерність якого відома всій країні. Коли спортсмени робили коло пошани, у гостей свята просто перехопило подих, у багатьох на очах з’явилися сльози – такою хвилюючою була ця мить. Усі розуміли, що за кожною нагородою стоїть величезна праця, щоденні багатокілометрові перегони.

У цьому спортивному сезоні вихованці Вилківської дитячо-юнацької спортивної школи здобули 79 медалей, з них 37 – золоті, 

27 – срібні і 15 – бронзові.

– Цей результат – наше спільне досягнення, – говорить директор ДЮСШ М.Ф. Голубова. – Ми вкладаємо у підготовку наших спортсменів усю душу й пишаємося їхніми перемогами.

День фізкультури та спорту став великим святом у Вилківській ДЮСШ, на якому підбили підсумки сезону і ушанували найкращих спортсменів відділення веслування на байдарках і каное, їхніх тренерів.

Право підняти прапор України було надано членам збірної команди Одеської області, кандидатам у майстри спорту Юрієві Галкіну, Дмитру Кривопускову і Кирилу Буравиченку. Спортсменів, тренерський склад і батьків вітали голова Кілійської районної держадміністрації М.О. Кашин, керівник відділу освіти С.І. Мергут, Вилківський міський голова М.Т. Дзядзін. Кожен з них подякував усьому колективу ДЮСШ за багаторічну плідну роботу і висловив надію на те, що спортсмени школи примножать усі найкращі традиції, що склалися в її стінах. Вони вручили спортсменам численні медалі, дипломи, кубки.

У школі – невеликий склад тренерів, але кожен з них віддано служить своїй справі. Директорка школи М.Ф. Голубова у 2012 році стала лауреатом обласного конкурсу «Люди справи» пам’яті Б.Ф. Дерев’янка, їй були вручені Кубок і Диплом.

Великі й маленькі перемоги поєднують спортсменів і тренерів. З 1991 року, коли була створена Вилківська ДЮСШ, у її стінах панують командний дух, тренерський ентузіазм, бажання перемагати. Відділення веслування на байдарках і каное є провідним усі ці роки в нашій області, постійно посідаючи перші місця. Школа приваблива для багатьох дівчат і хлопців, тому що в ній формують прагнення до краси, гармонії, здорового способу життя. Для цього відкриті відділення художньої гімнастики й бальних танців.

Але, на жаль, не так усе мажорно й безхмарно у житті ДЮСШ. Однією з головних проблем залишається зношеність устаткування. Спортсмени школи дуже потребують відновлення байдарок і каное, але коштів немає. Такий от парадокс: ДЮСШ виховує чемпіонів країни, Європи, а необхідного забезпечення тренувального процесу не має.

А чекати ніколи. Тренажери для зміцнення м’язів підлітки спорудили самі й з азартом займаються на них. У цьому випадку, можливо, вихід зі становища знайдено, але от зношені байдарки і каное… Зрозуміло, що на святі про проблеми не згадували – для них є будні. Але спортивній школі, де виховують чемпіонів, дуже потрібна допомога.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті