Для кожного населеного пункту

Першим і головним пунктом порядку денного чергового засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування стало питання про розробку містобудівної документації на територіях сільських рад.

Засідання відбулося під керівництвом Валентини Орлової, голови Білгород-Дністровської райради і за участю 27 сільських голів, а також керівника виконавчої влади району Василя Чорнолуцького.

Головний архітектор району Сергій Абусерідзе повідомив аудиторії про невідкладну необхідність щодо розробки генерального плану для кожного населеного пункту району. Сільським головам буде надаватися практична допомога щодо супроводу підготовки документації на усіх етапах. Згідно з чинним законодавством, без наявності генпланів оформлення оренди, як і інших правових дій, з наступного 2015 року виявиться неможливим.

Щодо цього питання було ухвалено відповідне рішення. Сільрадам рекомендовано взятися за розробку містобудівної документації, передбачити кошти з цією метою при формуванні бюджету на поточний рік. У деяких сільрадах – Салганській, Шабівській і Приморській ця робота вже виконується не один рік. Однак інших сільських голів непокоїть висока, і для багатьох нереальна вартість щодо виготовлення необхідного пакета документів.

Валентина Орлова запевнила, що з боку очолюваної нею райради буде надана необхідна підтримка. Вона також висловила надію на те, що допомога надійде і з боку держави.

На засіданні затверджено план роботи Координаційної ради на 2014 рік, ухвалено протокольне рішення про співпрацю райради з майбутньою Асоціацією сільських рад району. На початковому етапі в ядро створюваної Асоціації увійдуть Старокозацька, Петрівська, Софіївська сільради. Головним завданням Асоціації стане налагодження взаємодії з органами державної влади для вирішення питань місцевого і регіонального розвитку. Добровільне членство в Асоціації дозволить долучитися до неї й іншим сільрадам району.

Выпуск: 

Схожі статті