Перед стартом у доросле життя

Робочий візит до свого виборчого округу заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов розпочав із відвідування об’єктів, на які передбачені кошти з обласного бюджету. Передусім це Фрунзівський дитячий садок, для якого було виділено 300 тисяч гривень. Тож разом із головою районної ради В’ячеславом Паровенком, директором дитсадка Ольгою Маковською, представником підрядної організації Сардаром Джафаровим вони докладно вивчили ситуацію на місці. Найближчими днями фахівці газової, проектної служб проведуть необхідні заміри та консультації з тим, щоб обрати найбільш ефективний варіант підготовки для експлуатації котельні. 

А після відвідування дитсадка Петро Хлицов попрямував до районного Будинку культури на зустріч із цьогорічними випускниками. В залі, окрім вчорашніх школірів, зібралися батьки випускників, вчителі, спеціалісти центру зайнятості, працівники освіти, культури, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Фрунзівського професійного ліцею, центральної районної лікарні.

Як зазначив у вступному слові голова райради В’ячеслав Паровенко, з легкої руки Петра Хлицова в нашому районі запроваджено гарну традицію – щовесни найкращі випускники району, які висловили бажання після навчання у вишах повернутися на свою маленьку батьківщину, отримують з рук депутата облради цільові направлення на бюджетну форму навчання в найпрестижніші виші Одеси. Тож нині, продовжуючи цю традицію, Петро Володимирович вручив 36 направлень до університету ім. І.І. Мечникова, медуніверситету, педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, політехнічного університету, юридичної академії, економічного університету та інших.  Крім того, цільові направлення отримали і дев’ятикласники до Балтського, Білгород-Дністровського та Одеського педучилищ.

Виступаючи перед присутніми, Петро Хлицов наголосив: 

– Цьому року, завдяки поєднанню моїх і народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана зусиль, нам вдалося забезпечити найбільший по області набір на бюджетну форму навчання саме Фрунзівському району. Для порівняння, якщо минулого року ми забезпечили 14 таких направлень, то цього року цифра зросла до тридцяти шести. Щоправда, наявність такого направлення ще не означає, що ви автоматично зараховані до вишу, вам ще потрібно успішно здати ЗНО, але я переконаний, що вам усе вдасться. Чого щиро вам бажаю. Пам’ятайте про своїх батьків, вчителів, реалізуйте свої бажання і впевнено йдіть до своєї мети. 

Після урочистого вручення цільових направлень, п’ятеро найуспішніших випускників району Антоніна Зуб (Фрунзівський НВК), Вікторія Пузанкова (Затишанський НВК), Вікторія Ботнар з Ленінського НВК, Анастасія Костик та Інна Сікаченко з Перехрестівського НВК отримали в подарунок від депутата айпади. Крім того, Петро Володимирович Хлицов за сумлінну плідну працю в освітній сфері, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та високу професійну майстерність вручив грамоти Одеської обласної ради та департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації педагогам району: О. Струку, В. Чукову, А. Оранчуку, В. Скибенюк, О. Чабан, Л. Сауляк, Д. Бондаренко, Н. Ложешник, Л. Камнєву, Т. Сторож. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті