Чемпіонська прописка – Біляївський район

У Роздільній пройшли фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою обласних сільських спортивних ігор Одещини. 

Як повiдомили нашому кореспондентові влаштовувачі заходу з Одеської обласної органiзацiї Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», переможці зональних змагань (колективи Біляївського, Іванівського, Роздільнянського і Татарбунарського районів) зустрічалися у фіналі за круговою системою.

Поступившись усім суперникам, команда Татарбунарського району посіла четверте місце, хоча й мала шанс стати призеркою. Але в напруженому поєдинку за «бронзу» програла господарям турніру з рахунком 2:1.

Неодноразовий чемпіон Одещини – команда Іванівського району – з однаковим рахунком 2:0 обіграла колективи Роздільнянського і Татарбунарського районів і розіграла першість із біляївськими волейболістками. Збалансована і дисциплінована команда Біляївки закономірно перемогла і вперше стала чемпіоном обласних сільських спортивних ігор Одещини. 

Всі волейболістки команди-переможниці представляють відому своїми спортивними досягненнями Великодальницьку сільську раду. У їхньому успіхові є чимала заслуга сільського голови – Валентина Рибака, який багато уваги надає розвиткові фізичної культури та спорту. 

Оргкомітетом визначено найкращих гравчинь змагань. Це Ганна Марченко (Біляївський район), Валентина Станкова (Іванівський район) і Ганна Шкульова (Роздільнянський район). 

Органiзатори сільських спортивних ігор Одещини висловили вдячність Роздільнянському муніципальному фізкультурно-оздоровчому комплексові «Здоров’я» (голова – В. Зімін) та суддівському корпусу федерації волейболу Одеської області (К. Шамутін) за якісне проведення змагань.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті