16.05.2015

Вакансії на 16.05.2015

Департамент агропромислового розвитку Одеської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ринків тваринництва, ін

…і 130 нагород

В Ананьєві під егідою районної федерації самбо (керівник В. Бойченко) відбувся перший відкритий чемпіонат Одеської області зі спортивного та бойового самбо серед спортсменів молодшого віку. 

Чемпіонська прописка – Біляївський район

У Роздільній пройшли фінальні змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою обласних сільських спортивних ігор Одещини. 

Планета "М'яч"

Судяться футбольні структури

Во саду ли в огороде

Против цветоедов

«В прошлом году много вреда нанесли цветоеды. 

Как с ними бороться? Евгений КОШЕЛЕВ»

З козацьким гартом і лицарським духом

«Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл – Джура», – зазначено у положенні Міністерства освіти України від 

У колекції – понад дві тисячі примірників

У межах святкування 150-річчя ОНУ ім. І.І. Меч­никова відбулося відкриття музею історії вишу. 

Легенда теперішнього часу

В Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулися урочисті збори, присвячені 150-річчю Одеського національного університету ім. І.І. Меч­никова. 

Выплаты проводились своевременно

Керівники Пенсійного фонду України в Одеській області розповіли про підсумки роботи за перший квартал поточного року.

Пенсійне законодавство: роз'яснення спеціаліста

– Пенсіонер працює на умовах цивільно-правового договору. Чи виплачуватимуть пенсію в період отримання доходу за виконану роботу? 

У морі банків

Моряки, як відомо, непогано заробляють. Але їх підводить довірливість. Так, сотні морських родин стали жертвами лихварів банку «Порто-Франко». Кому ж вірити?

Овца – это не только диетическое мясо!..

Невозможно представить Бессарабские степи без отар овец. Сколько вкуснейших блюд готовят из нежной ягнятины, ароматной баранины и сытной овечьей брынзы!

Звучали військові пісні Висоцького

В актовій залі Одеського педагогічного училища №1 відбувся вечір пам'яті актора театру та кіно, барда Володимира Висоцького «Он вчера не вернулся из боя», присвячений 70-річчю Перемоги і організова

Не полишили без уваги

У багажі Одеської міжрегіональної секції ветеранів Південного територіального управління Національної гвардії України чимало добрих справ.

Запрошує оновлений меморіал

Виставка «Батарея з легенди» відкрилася в дні святкування 70-річчя Великої Перемоги на Меморіалі героїчної оборони Одеси (411-ї батареї), знаменуючи сорокаліття його створення.

Сторінки