День місцевого самоврядування

Сьомого грудня Одещина разом з усією Україною відзначила День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в місцевій владі – у сільських, селищних, міських, районних і обласних радах.

За участю голови обласної ради Анатолія Урбанського в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбулося урочисте засідання з нагоди цього свята.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм і з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною відзнакою Одеської обласної ради були нагороджені: депутати обласної ради Євгенія Абрамова, Трифон Антов, Олександр Ахмеров, Олександр Барський, Воло­димир Щербина, Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, голова Болградської районної ради Дмитро Дімитров, Новогеоргіївський сільський голова Ананьївського району Тетяна Гончарук, Єгорівський сільський голова Роздільнянського району Ганна Караман, голова Болградської РДА Денис Мусієнко, Кам’янський сільський голова Арцизького району Ольга Рибак, Дачненський сільський голова Біляївського району Руслан Сич, керуючий справами виконавчого комітету Балтської міської ради Олена Фролова.

Почесну грамоту Одеської обласної ради отримали депутати Одеської обласної ради Анатолій Артеменко, Олександра Адзеленко, Олександр Кащі, Євген Копотієнко, Володимир Осіпов, Сергій Петровський, Вадим Шкарівський, керуючий справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Ігор Лубковський, Балтський міський голова Сергій Мазур, Ширяївський селищний голова Віктор Полюганіч, голова Ізмаїльської РДА Наталія Тодорова, секретар Ізмаїльської міської ради Сергій Чмига.

Цінним подарунком – наручним годинником від Одеської обласної ради – нагороджено Почесного громадянина Одеської області Сергія Гриневецького, депутатів Одеської обласної ради Марину Зінченко, Дмитра Барінова, Панаса Самунжи, Володимира Чумаченка, начальника відділу культури Ізмаїльської міської ради Сергія Лузанова, директора КП «Теплові мережі Ізмаїлтепло­комуненерго» Михайла Шарафаненка.

Сільські та селищні ради, які посіли перші місця у Регіональному конкурсі з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території у 2017 році, отримали головні призи – грошові винагороди у розмірі 60 тис. гривень кожна. Володарі других і третіх місць були відзначені заохочувальними призами.

З нагоди свята доречно подати й певний портрет апарату Одеської обласної ради – це люди, які організовують роботу обласного парламенту, виконують роботу, яка дозволяє депутатам приймати якісні рішення та втілювати їх у життя.

Отже, в апараті Одеської обласної ради працюють 78 висококваліфікованих фахівців із вищою освітою у різних галузях. З них дві вищі освіти мають 31 працівник, три вищі освіти – у чотирьох спеціалістів, чотири вищі навчальні заклади закінчив один держслужбовець облради.

Багато хто з них може пишатися нагородами та поважними відзнаками; 43 працівники апарату нагороджені Почесними грамотами обласної ради, 24 – Почесними відзнаками обласної ради, 28 – цінним подарунком облради, 5 – Почесними грамотами ОДА, 4 – Почесними відзнаками ОДА, 1 – цінним подарунком ОДА, 1 – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, 1 має Подяку від Кабінету Міністрів України, 1 нагороджений Почесними грамотами ЦВК. Звання «Заслужений» носять два фахівці.

Що стосується віку працівників обласної ради, то він варіюється від 23 до 69 років.

– На держслужбу в обласну раду я прийшла у 1998 році, коли мені було 49, – розповідає консультант відділу кадрової роботи та нагород Галина Таран. – Але за рахунок того, що я завжди була комунікабельною, намагалася постійно вдосконалювати свій рівень освіти, мені не було складно освоїти нову професію. До того ж допомагали досвідченіші фа­хівці. Пам’ятаю, в ті роки у нас був один комп’ютер на двох, працювали на ньому по черзі. Зараз у цьому стосунку простіше. Що ж до людей молодого покоління, то вони такі, якими були колись ми, – допитливі, працелюбні та скрупульозні. Мені зажди приємно, коли молоді кадри звертаються до мене по пораду чи іншу допомогу. Досвід треба передавати, інакше не можна.

– Я працюю в обласній раді зовсім недавно, з вересня 2017 року. Мені тут дуже подобається, я з цікавістю і захопленням пізнаю свою професію. До того ж мені завжди допомагають мої старші наставники: завжди дадуть слушну пораду та підкажуть, як краще виконати поставлене завдання. Я їм за це дуже вдячна. Інколи доводиться затримуватися, але це мене не засмучує, навпаки – я отримую насолоду від ретельно виконаного завдання, – ділиться 23-річна консультант відділу правового аналізу Олена Хомут.

– Спадкоємність поколінь – це та добра традиція, яка є основою місцевого самоврядування. Відносини мають будуватися на партнерстві досвідчених людей і знаннях новітніх технологій та ініціативах молоді. Лише так ми зможемо досягти позитивних змін у житті наших громад, – каже голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті