Заява голови обласної ради Анатолія Урбанського з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту

В ефірі провідних одеських телеканалів «7 канал», «Репортер» та «Медіаінформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський зробив заяву з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту.

У своєму зверненні голова обласної ради подякував ініціативній групі, яка боролася за те, щоб чемпіонат світу з хокею серед юніорів був проведений в Одесі.

З приводу перенесення цієї масштабної спортивної події до Києва Анатолій Урбанський зауважив, що коли Одеса виграла право на проведення цього чемпіонату, було отримано звернення з Національного олімпійського комітету України і перелік робіт, що мають бути виконані за кошти обласного бюджету. Оскільки територія навколо Палацу спорту належить міській громаді, то її благоустрій мав проводитися за кошти міського бюджету Одеси, а обладнання, необхідне для проведення чемпіонату світу з хокею, мали закупити за кошти державної субвенції.

Зі свого боку обласна рада повинна була профінансувати ремонт даху, роздягалень, санвузлів, внутрішнього освітлення і вестибюлю. Деякі з цих робіт, наприклад, ремонт даху, мають бути завершені до кінця цього року. По інших роботах уже завершено всі юридичні узгодження. Вже цьогоріч мають бути виділені 10 мільйонів грн на проведення всіх робіт. Безперечно, до початку чемпіонату, який мав відбутися у квітні, ми встигали завершити всі роботи.

– Наразі ми чекаємо 83 млн гривень, які мають надійти з державного бюджету на придбання електронного табло, пластикового захисту та іншого дорогого обладнання. Скоріш за все, гроші надійдуть вже наступного року. Бо якщо вони будуть переказані зараз, ми просто не встигнемо освоїти їх до кінця року і згодом вони повернуться до державної скарбниці, ̶  підкреслив Анатолій Урбанський.

Голова обласної ради запевнив, що, незважаючи ні на що, роботи тривають і будуть завершені вже навесні, адже зараз вкрай важливо створити належні умови для спортсменів.

Анатолій Урбанський висловив думку з приводу того, що впадати у відчай зараз вкрай недоречно, адже в нас є дуже непогані перспективи здобути право на проведення у грудні наступного року чемпіонату світу серед юнаків до 20 років.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті