Комісія ОДА погодила заявки на придбання 91 об’єкта соціального житла та будинків сімейного типу для дітей-сиріт в Одеській області

Комісія при Одеській обласній державній адміністрації розглянула та погодила заявки від районів Одеської області на придбання 81 об’єкта соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також погоджено заявки на придбання 10 об’єктів для розміщення в них дитячих будинків сімейного типу в регіоні. Про це повідомив заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин. 

- Комісія вже закінчила роботу. Всі райони Одеської області продемонстрували активну позицію - в стислі терміни надіслали свої заявки, - повідомив Сергій Колебошин. -  Серед лідерів - Біляївський, Татарбу­нарський, Лиман­ський райони. Усього на розгляд комісії надійшло понад 100 пропозицій. Зазначу, що соціальне житло мають придбати для повнолітніх осіб віком від 18 до 23 років з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо,  що комі­сія була утворена згідно з розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова 28 грудня 2017 року.

На початку грудня відбулося кілька засідань комісії, де були розглянуті пропозиції від райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Одеської області.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті