Сільський детектив

Жителі села Вишневе Великомихайлівського району самостійно затримали трьох злочинців при спробі пограбувати магазин. Це та інші навколишні села часто потерпають від злочинців, тож люди намагаються завжди бути напоготові та уважно ставитися до всього, що відбувається навкруги. 

Так, 6 лютого о 5.30 механізатори місцевого сільгосппідприємства йшли на роботу і почули якісь незвичайний тріск. Чоловіки одразу запідозрили, що це зламують захисні ролети магазину, розташованого неподалік. А коли підійшли ближче, їх підозра підтвердилася. Вони подзвонили знайомим і всі разом почали затримувати зловмисників. 

Один з грабіжників побіг геть, а двоє – кинулися до автівки марки «Mercedes». Проте місцевим жителям все­таки вдалося схопити всіх трьох. 

Правоохоронці Великомихайлівського району, які прибули на місце злочину за викликом селян Вишневого, затримали злочинців до з’ясування обставин. 

При огляді автомобіля грабіжників було виявлено багато розсипаних дрібних грошей, пістолет, кийок, балаклави, рукавички, кліщі та ін. 

– Цього разу ми вирішили привернути увагу засобів масової інформації до цієї справи, оскільки боїмося, що поліція знову «закриє очі» на розслідування і відпустить грабіжників, – розповіли учасники затримання крадіїв. – Кілька років тому ми також самостійно впіймали колишнього прокурора Великомихайлівського району при спробі розбійного нападу на сім’ю директора місцевого сільгосппідприємства. Але згодом його відпустили і закрили справу. 

Місцеві активісти зробили чимало зйомок цієї пригоди і цікавляться діями поліцейських у ході розслідування справи.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті