Великомихайлівський

Ветеранам – шана і турбота

Район було звільнено від німецько-фашистських загарбників 6 квітня.

ТЕМА ДНЯ: ВЧИТИСЬ З ОХОТОЮ І РЕЗУЛЬТАТОМ. Є все для якісних знань

Одна із шкіл тутешньої об’єднаної територіальної громади стала опорною у 2017 році. Вибір впав на загальноосвітній заклад I-III ступенів, розташований у Великій Михайлівці.

Її секрет – нестримний оптимізм

Вона любить кататися на гойдалці, співає пісні про кохання, може випити чарочку доброго вина, вживає здорову їжу  і жваво цікавиться  подіями у країні.

Змагалися шахісти з дванадцяти областей України

У приміщенні школи села Новопетрівка відбувся міжнародний шаховий турнір імені Віктора Яловчука.

Вже п’ятдесят у парі йдуть щасливо

Дивишся на цю чудову подружню пару й милуєшся: ну суцільний тобі позитив, тепло, енергетика світла й добра. Не чуєш скарг на життя, на владу, на дітей.

Визнання для матері

Голова рай­держ­­адмініст­рації В’ячеслав Райчев вручив державну нагороду жительці села Поп­лавка Анжелі Крав­цовій, яка народила та виховала шестеро дітей. 

А синова родина – матусина надія

Ніна Тимофіївна Петрашенко все своє життя прожила в рідному селі Гребеники і в січні цього року зустріла свій 90-річний ювілей.

В полі зору – освіта і медицина

Незважаючи на негоду, що накрила північ Одещини 23 січня, голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Великомихайлівського району.

Територія щастя

Минулий рік виявився дуже продуктивним і пам’ятним для колективу Новопетрівської загальноосвітньої школи.

Колядка залунала над районом

В ці чарівні новорічно-різдвяні свята Великомихайлівська районна рада організувала пісенний флешмоб під назвою «Україна колядує».

Подарували дітям диво

Цьогоріч у райцентрі вперше запрацювала резиденція Святого Миколая. Для цього доклали всіх зусиль дорослі на чолі з головою районної ради Катериною Лаптієнко. 

Лікарю, ми до Вас!

А у відповідь лунає: «Прошу, заходьте!» І ось вона – янгол у білому халаті, героїня моєї розповіді, почесна ювілярка, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Вол

По закону колодца

Почитай уже двадцать лет миновало с той поры, когда осенним пасмурным днем журналистские пути-дороги привели меня в село Великий Дальник, Беляевского района.

За призові гроші відкриють фітнес-клуб

Цього року Слов’яно­серб­ська сільська рада посі­ла перше місце в обласному конкурсі на найкращий благоустрій території.

«Місцеве самоврядування – це ми!»

Під такою назвою Великомихайлівська районна рада проводить традиційний конкурс серед учнів 1-11 класів.

Сторінки