Повернулися з нагородами

Тридцять п’ять різновікових команд з усіх куточків України і Польщі змагалися за головний трофей VIIІ турніру з міні-футболу пам’яті арбітра ФІФА Валерія Онуфера. Змагання проходили в Ужгороді у спорткомплексі «Юність». Одещину представляли  команда футбольного клубу «Юність» з Любашівки (тренер Олег Лобанов) і дві команди з Одеси: «ДЮСШ-11 Чорноморець-1» та  «ДЮСШ-11 Чорноморець-2».

За підсумками турніру Cup of friendship команда любашівчан в категорії U-14/2004-2005 посіла третє місце, заробивши 13 очок. 

Юніори «ДЮСШ-11 Чорноморець-1», 2010 року народження, закінчивши групову стадію з результатом 10 очок з 15 можливих, зустрілися у фіналі з командою «Сузір’я-1» (м. Свалява). Матч виявився надзвичайно напруженим, і тільки серія післяматчевих пенальті принесла одеситам І місце.  

У категорії гравців U-07/2011 вдало виступала команда «ДЮСШ-11 Чорноморець-2». Набравши  16 очок, вона завоювала бронзу.

Організатори турніру нагородили переможців і учасників призами та цінними подарунками, висловили сподівання зустрітися й наступного року.

Приємно згадати, що наприкінці лютого команда «Юність» брала участь у чемпіонаті з міні-футболу серед дітей в Польщі.

На знімку: отримує кубок капітан команди «Юність» Максим Грабован

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті