Юрій Федорчук

Вимережений космос нації

Свято української національної культури і традицій започатковане у  Чернівцях у 2006 року,  а з 2010-го набуло широкої популярності в Україні та за її межами. 

Немеркнуча пам’ять про героїв війни

74-річчя перемоги над фашизмом разом зі своїми земляками зустрічали Павло Андрійович Бреза з Вікторівки, Петро Петрович Сабанчук зі Степанівки, Михайло Іванович П

Одна на всіх

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у Любашівці відзначили урочистою ходою.

Згадати поіменно

Ветеранів Другої світової війни у Любашівському районі залишилося зовсім мало. А тих, хто у воєнне лихоліття  боровся на передовій за свою Батьківщину, – лише десять.

Де козак, там і слава

Фронтовик Михайло Спиридонович Шуляк війну пройшов у складі Кубанського кавалерійського корпусу генерала Плієва.

З «Юності» - у зрілий спорт

Нещодавно у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» смт Любашівка було урочисто відкрито багатофункціональний стадіон зі штучним покриттям.

Кузня олімпійського резерву

Савранська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» у лютому відзначила своє повноліття.  Вона створена на базі клубу дзюдо, який організував професійний тренер, м

Чемпіонка з сільської глибинки

Десятикласниця Стрю­ківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Еріка Ненова — шестикратна чемпіонка України і трикратна срібна призерка України з кіокушинкай карате.

Наша колега – Герой Рені

Цьогоріч, у межах соціального проекту Love Reni титул «Герой Рені-2019» здобула журналістка Антоніна Бондарева, котра більше 15 років пропрацювала власним кореспондентом «ОВ».

Озеленення продовжується

Напередодні Пасхи у селах Любашівської ОТГ висаджено понад тисячу молодих дерев. Неподалік стадіону «Колос» у Любашівці закладено парк під символічною назвою «Миколаївський». 

Велике прибирання: щоб на свята не було соромно

Небайдужі брат і сестра Сергій і Наталя Бурдові з Любашівки через соціальну мережу закликали земляків долучитися до акції з прибирання сміття.

Митарства «євробляхера»

Сьогодні українцю, якщо він не корупціонер або хабарник, щоб заробити достатню грошей на купівлю омріяного, хоча б і вживаного, імпортного авта, потрібно важко працювати в Україні або, здебільшого,

Атовці матимуть власний реабілітаційний центр

В Ананьєві під спеціалізований Центр відпочинку і психологічної реабілітації учасників АТО (ООС) та членів їх сімей облаштовується приміщення колишньої школи.

Вшанували пам’ять атовця шаховим турніром

14 квітня у Любашівці відбувся шаховий турнір «Меморіал Вадима Матросова».

Сторінки