Юрій Федорчук

Вільні ЗМІ – це велика перевага!

Одеська журналістка Оксана Піднебесна – уродженка селища Зеленогірське, що на Любашівщині.

Безмежність української книги

10 листопада мальовниче селище Любашівка приймало мистецько-літературний фестиваль пам’яті вітчизняного історика і громадського діяча Михайла Грушевського. 

Сонце сходить і в глибинці

Віддаленість наших селищ та сіл від культурних центрів не заважає розкритися справжнім юним талантам і піднятися до високих всеукраїнських та міжнародних сцен. 

«Зелене» світло сонячній енергетиці

Згідно зі схемою планування, на території краю передбачається будівництво 7 сонячних електростанцій, що у перспективі дозволить Любашівщині стати столицею зеленої енергетики.

«Зелене» світло сонячній енергетиці

Згідно зі схемою планування, на території краю передбачається будівництво 7 сонячних електростанцій, що у перспективі дозволить Любашівщині стати столицею зеленої енергетики.

Не реорганізовані і без молодих фахівців

У МОЗ наголошують, що медицину можна зробити ефективною, сучасною та максимально наближеною до потреб кожного українця – у селі чи в місті.

На стезі реформування

Некомерційне комунальне підприємство «Любашівський районний центр медико-санітарної допомоги» (головний лікар Григорій Ратушняк), вчасно  реорганізоване та зареєстроване в електронній системі охоро

Як зимуватимемо?

Синоптики прогнозують надзвичайно холодну зиму, тому питання готовності  житлово-комунального господарства до опалювального сезону досить актуальне. 

Зігрітися взимку

Кабінет міністрів України підвищив ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року на 23,5 відсотка. Згідно з прийнятою постановою, вона становитиме 8,550 грн. за кубічний метр.

По права — до райцентру

У смт Любашівка працює мо­біль­ний сервісний центр Мініс­терства внутрішніх справ в Оде­ській області.

«Пішачок» проривається у ферзі

Останні місяці були досить плідними для районної федерації шахів, очолюваної Геннадієм Бамбурою. За шахівницями змагалися як дорослі, так і юні гравці.

Легше хліб виростити, ніж захистити землю

Хвиля так званого земельного рейдерства неквапно дісталася й Любашівщини.  Навесні нинішнього року у ТОВ «Тилігул», землі якого ташуються на території Маловасилівської сільської ради, сусідній ферм

Відлуння війни…

На районну Дошку пошани «Гордість Люба­шівщини» занесені прізвища 198 захисників Вітчизни, які мужньо обороняли східні рубежі та ще воюють з ворогом на передовій в ООС.

Герої не вмирають!

На Донбасі під час бойових дій загинули 29-річний Олександр Калашник з Скосарівки, 24-річний Вадим Тарабанов з Гвоздівки і 38-річний Микола Буданов з Настасіївки, який помер у шпиталі від отриманих

Чемпіони з Любашівки

Юні вихованці футбольного клубу «Юність» продовжують тішити свого тренера Олега Лобанова та вболівальників перемогами у футбольних турнірах.

Сторінки