В переможцях – допитливі і розумні

Кодимська команда «Робо­Код» стала переможцем Все­українського фествалю «ROBOfirst – більше, ніж роботи». 

Фестиваль відбувся у м. Києві, в Українському Домі. Одеську область на фестивалі FIRST LEGO League Junior представляли дві команди: «Mriya Science Junior» (м. Одеса) і «РобоКод» (м. Кодыма).

До складу команди «РобоКод» ввійшли учні 2-А класу Кодимської школи № 1 Мустафа Алулу, Іван Бойченко, Андрій Краснянський, Ростислав Кудла, Анастасія Попозогло, Ростислав Риндюк. 

Тренерами виступали Тетьяна Краснянська і Наталія Риндюк.

Команда «РобоКод» перемогла в номінації «Допитливий розум».

Переможці нагороджені медалями, дипломами і конструкторами LEGO.

Учасники фестивалю за допомогою робототехніки вирішували проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю пройшли два найбільших світові конкурси з робототехніки: Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років і Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років. У змаганнях взяли участь понад 1000 конкурсантів зі всієї України.  Старші групи демонстрували власноруч сконструйованих роботів і захищали иноваційні стартапи на тему «Вода і людина», а молодші – представляли рухливі LEGO-моделі на тему «Пригоди води».

«Фестиваль FIRST LEGO League Junior створено для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями FIRST та LEGO Group. Мета фестивалю – зацікавити дітей початкової школи вивченням науки, технологій, математики. Також залучити до вирішення актуальних світових проблем за допомогою улюбленої іграшки – конструктора LEGO», – відзначила Т. Краснянська.

Поїздка на фестиваль стала можливою завдяки благодійнику Івану Шихат-Саркисову і Technic.in.ua, які подарували набори сезону «Пригоди води», а також Миколі Сорочану, що профінансував придбання форми, проїзд і організаційний внесок команди. Переможці також вдячні Home Pizzeria (Воладимир Боярський) за смачний сюрприз у вигляді трьох великих піцц.

Фото авторки

 

Выпуск: 

Схожі статті