Апаратура для спасіння життя дітей і вчителів

У приміщенні школи села Торосове, що входить до складу Затишанської об’єднаної громади, встановили сучасну автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу. Наразі це єдиний навчальний заклад в районі, де обладнано таку необхідну для спасіння дітей та вчителів апаратуру.

– Як відомо, після пожежі в одеському санаторії «Вікторія», що мала трагічні наслідки, відповідальні фахівці розпочали перевірку всіх об’єктів з перебуванням дітей, – розповів голова Затишанської об’єднаної громади Геннадій Топольницький. – Але з усіх навчальних закладів району чомусь саме Торосівський НВК потрапив у жорна перевіряючих. У зв’язку з цим навіть була загроза закриття школи безпосередньо під час навчального року. Нам дали термін до 1 червня аби обладнати всі необхідні системи. 

У першу чергу керівництво громади зайнялося встановленням сучасної автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. По закінченні робіт вчителі провели зі школярами навчання з умовною евакуацією з приміщення і виявилося, що нове обладнання надчутливе до найменшої появи диму в будівлі школи. Відразу вмикається сигналізація і спеціальні датчики вказують напрямок виходу дітей та вчителів.

На всі роботи по Торосівському НВК з бюджету Затишанської об’єднаної громади виділено 240 тисяч гривень. 

Выпуск: 

Схожі статті