Якщо сталося займання

Рятувальники району провели навчання в колективі Захарівського професійного ліцею, демонструючи учням та викладачам вміння евакуюватися з приміщення на випадок пожежі.

Спочатку працівники пожежної частини Павло Студінський і Віталій Шпак розповіли про правила поведінки у разі виникненні вогню. Також вони звернули увагу керівництва ліцею на необхідність дотримання вимог пожежної безпеки при організації учбового процесу.

Після цього відбулася найцікавіша для підлітків частина навчань. Разом з викладачами і під керівництвом рятувальників вони кілька разів відпрацювали дії щодо евакуації з двоповерхового приміщення ліцею, де в швацькій майстерні сталося умовне загоряння.

Навчання пройшли з максимальною наближеністю до реальності, оскільки після добре відпрацьованих дій у двір ліцею в’їхала пожежна машина із звуковим сигналом. Рятувальники оперативно розгорнули пожежні рукави і буквально за лічені секунди приступили до гасіння умовної пожежі.

На завершення співробітники чергового караулу Захарівської державної пожежно-рятувальної частини продемонстрували учням і викладачам сучасні засоби для гасіння пожежі.

– Це перші подібні навчання в нашому закладі, – розповів директор Захарівського професійного ліцею Ігор Мартинюк. – На початку наступного навчального року спільно з місцевими рятувальниками, медиками та представниками інших служб ми плануємо провести більш масштабні заходи, щоб діти і викладачі до автоматизму відпрацювали усі дії при пожежі. Сьогодні ці навички дуже важливі для всіх, оскільки дозволяють врятувати здоров’я і життя людей. 

На знімку: колектив ліцею і рятувальники після навчань

Фото авторки

 

Выпуск: 

Схожі статті