Сила від хліба, хліб від землі

Свято врожаю, яке припало на Спаса, розпочалось у селі Загнітковому, що на Кодимщині, з урочистої Служби Божої з подякою Богові за цьогорічний врожай, за новий хліб.

А потім урочистості продовжились у парку культури та відпочинку, куди зійшлися жителі і гості села, яких не злякала навіть злива з градом, що розігралася на початку свята. Умивши землю, стихія відступила, а свято «Там де хліб на столі, там мир на землі» йшло за своїм сценарієм. 

- Коли тримаєш у руках золотисте зерно нового врожаю, відчуваєш трепет і вдячність хлібодарам, що роблять свою благородну справу. Тож вклоняюся людям, для яких нелегка селянська праця стала сенсом життя, – звернувся до присутніх сільський голова Михайло Сливінський.

У народі кажуть, є хліб - є життя. І хто найкраще знає і розуміє, що таке непроста хліборобська стезя, як не сільськогосподарник з діда-прадіда, депутат обласної ради Микола Сорочан, котрий не тільки уславив хліб та величну хліборобську душу, а й подарував сільській раді принтер, сканер та ксерокс. 

Слова вдячності прозвучали на адресу аграріїв села, котрі роблять свій внесок у соціально-економічний розвиток Загніткова. Це Віктор Михалков, Анатолій Рубанский, Іван Хміль, Іван Слідянський, Микола Сорочан, Сергій Машлай, Петро Кушнір. 

Цікаво, що на заходах були не тільки дорослі, а й багато малечі. А це означає, що у села є майбутнє. А майбутньому потрібен мир. І його захищають понад 30 загнітківців, відстоюючи цілісність країни на її східних рубежах. 

 Фото авторки

Выпуск: 

Схожі статті