Суцільний позитив від «Лісапетного батальйону»

В Захарівці відбулися урочисті заходи з нагоди чергової річниці селища. Для любителів спорту на стадіоні відбулися змагання з волейболу та футболу. У прохолоді центрального парку для малечі різного віку передбачили захоплюючу розважально-ігрову програму: караоке, аква-грим, безпрограшну лотерею, гірки, батути та інше.

А надвечір пройшли  урочисті святкові заходи. Спочатку жителів та гостей селища привітали керівники району, депутати різних рівнів і найбільш активні громадяни. Захарівський селищний голова Тетяна Пустова коротко розповіла громаді, що вдалося зробити за цей рік і що планується втілити в життя. Вона також вручила традиційні подарунки найстаршій і наймолодшому жителям селища, кращим господарям і підприємцям, найшановнішим вчителям, спортсменам, подружнім парам. Персонально для кожного нагородженого звучали пісні у виконанні працівників культури району, запрошених самодіяльних артистів та дитячих танцювальних колективів.

Але найголовнішою родзинкою свята став виступ популярного колективу «Лісапетний батальйон», який завітав до Захарівки на запрошення народного депутата Олександра Пресмана. Майже дві години суцільного позитиву, гумору та сміху від приїжджих гастролерок запам’ятаються захарівцям та численним гостям селища на все життя. Адже люди з глибинки не надто балувані такими виступами.

На завершення свята всі насолодилися тривалим салютом та від душі відпочили на масових гуляннях.

На знімку: аква-грим для дітей

Выпуск: 

Схожі статті