Щоб учням жилося комфортніше

В гуртожитку місцевого професійного ліцею значно поліпшили умови проживання учнів.

Для цього з обласного бюджету виділили158 тисяч гривень. 

Зокрема, у спальні кімнати для юнаків та дівчат було придбано зручні ліжка, тумбочки, шафи, столики, стільці. Сучасні меблі доповнюють новенькі ковдри, подушки та постільна білизна. 

До послуг дітей – новий великий холодильник, де вони можуть зберігати продукти харчування, привезені з дому чи придбані в магазині.

Крім цього, кімната відпочинку для учнів поповнилася зручними кріслами та м’яким куточком. Тож увечері учні ліцею можуть подивитися телевізор і поспілкуватися між собою в комфортних умовах.

За рахунок виділених областю коштів також вдалося придбати люстри, штори, унітаз та замінити старезні двері в душовій та туалетній кімнатах.

– В гуртожитку живуть діти-сироти, учні, позбавлені батьківського піклування, малозабезпечені та соціально незахищені хлопці й дівчата, – розповів директор професійного ліцею Ігор Мартинюк. – Тож ми чудово розуміємо, що через ряд обставин їхні батьки не зможуть подбати про зручність і комфорт дітей під час навчання. Відтак проживання в гуртожитку є безкоштовним, а щорічний ремонт виконується за рахунок ліцею і силами працівників гуртожитку. Завдання батьків чи опікунів – лише поселити учнів.

Слід відзначити, що приміщення гуртожитку дуже давнє – йому вже 116 років. Необхідно замінити ще половину вікон, зробити капітальний внутрішній та зовнішній ремонт, осучаснити кухню та їдальню. Мрія директора та всього колективу ліцею – гарно облаштована прилегла територія із сучасним спортивним майданчиком та зонами для відпочинку. Але через брак коштів поки що всі зусилля адміністрації навчального закладу спрямовані лише на поступове поліпшення умов для проживання учнів.

Выпуск: 

Схожі статті