У Василівці триває ремонт Будинку культури

З робочим візитом у селі Василівка Болградського району побував голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський. За останні два-три роки у селі відбулося багато позитивних змін: з’явилося сучасне вуличне освітлення, проведено капітальний ремонт доріг та об’єктів інфраструктури, відремонтовано будівлю сільради.

Нещодавно для Будинку культури придбали котел, повністю замінили дах – 1500 квадратних метрів перекрили фінським металопрофілем. Це стало можливим завдяки фінансовій підтримці бюджетів усіх рівнів.

Василівка продовжує розвиватись. Пос­тійна взаємодія сільської ради з районним та обласним радами, народним депутатом Олександром Урбанським дає реальні плоди не на словах, а на ділі.

У супроводі голови Болградської райради Дмитра Димитрова та голови сільради Петра Бойчева Анатолій Урбанський ознайомився зі станом недобудованої сільської школи, ходом робіт на спортивному майданчику та зустрівся з керівництвом Будинку культури.

Голова обласної ради запевнив, що роботи в Будинку культури триватимуть. Адже попереду ремонт глядацького залу, благоустрій території. Анатолій Урбанський також підкреслив важливість постійної взаємодії сільської ради з районним та обласним радами, а також депутатами усіх рівнів. Це – завжди дає гарний результат для розвитку громади.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті