Узаконити комунальну нерухомість

Ще торік таке завдання перед відповідальними спеціалістами поставив голова районної ради В’ячеслав Думитрашко. Адже в процесі децентралізації та територіальної реформи заклади освіти, медицини, культури тощо передаватимуться на баланс новостворених громад, але практично жодних документів на ці приміщення не існує. Крім того, за останніми змінами в законодавстві, використання бюджетних коштів на ремонт чи реконструкцію даних будівель неможливе без наявності відповідної документації. Тож проблема є актуальною і потребує якнайшвидшого вирішення.   

Узаконення комунальної нерухомості розпочали із закладів освіти – торік з районного бюджету виділили 100 тисяч гривень для виготовлення технічної документації на землю. В нинішньому році ще 100 тисяч гривень передбачили для оформлення будівель шкіл та дитсадків. Але процес виготовлення паперів просувається аж занадто повільно. Тому це питання, з-поміж інших,  було винесене на розгляд під час чергового засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Як стало відомо з доповідей відповідальних чиновників, обміри, інвентаризація та укладання договорів на виготовлення технічної документації проведено лише у кількох навчальних закладах. А всі необхідні папери є тільки на приміщення Захарівської школи, яка нині перебуває в аварійному стані і потребує термінового ремонту.

Вкотре порушивши проблему узаконення об’єктів комунальної нерухомості, голова районної ради закликав відповідальних спеціалістів активізувати цей процес і довести його до логічного завершення.

На знімку: сільські голови під час ознайомлення з порядком денним Координаційної ради 

Фото авторки

 

Выпуск: 

Схожі статті