Турнір в пам’ять про наставника

Вже не один рік поспіль в Захарівці проходять обласні змагання з волейболу на знак пам’яті про вчителя фізкультури, тренера та воїна-інтернаціоналіста В’ячеслава Володимировича Вітковського. Свого часу саме він згуртовував навколо занять спортом учнівську молодь і дбав про те, аби у волейбол грало якомога більше дівчат.

Традиційно організаторами турніру пам’яті стають директор дитячо-юнацької спортивної школи Петро Бадюл та Дмитро Вітковський – син покійного вчителя фізкультури. Вони докладають чимало зусиль, щоб змагання проходили на належному рівні.

Минулої суботи, 29 вересня, за головний трофей волейболь­ного турніру боролися команди дівчат із сіл Павлівка та Перехрестове Захарівського району та села Великоплоське Великомихайлівського району. В серії зустрічей вони продемонстрували неабияку підготовку, прагнення до перемоги та засвідчили свою любов до активного спортивного дозвілля. У результаті видовищних ігор переможцем турніру стала команда села Павлівка (тренер Анатолій Киртока). Дмитро Вітковський нагородив дівчаток медалями та кубком. А голова громадської організації районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Сергій Лашков вручив їм грамоти.

Переможці турніру – команда волейболісток села Павлівка з тренером Анатолієм Киртокою

Выпуск: 

Схожі статті