РДА очолила жінка

Президентським розпорядженням головою Ананьївської райдержадміністрації призначено Ганну Карпову, яка працювала першим заступником голови РДА, потім більше року виконувала обов’язки її очільника. Ще раніше чиновниця очолювала управління Пенсійного фонду в Ананьївському районі.

Представляючи активу нового керівника, заступник голови ОДА Сергій Колебошин відзначив, що у районі є потужний потенціал, сильні кадри. В тісній взаємодії з районною радою та громадськістю є можливості для його подальшого розвитку. 

— Це рішення було для мене непростим. Розуміла, яка відповідальність покладається на голову райдержадміністрації, — наголосила у своєму виступі Ганна Карпова. - Але перемогли чи не найбільше патріотичні складові. Адже в районі жили і працювали мої батьки. Тут мешкають мої рідні. Живу і працюю я. І в цій залі зібралися люди, які складають одну команду, від якої залежить майбутнє нашого району, 

Пріоритетними завданнями вона визначила соціально-економічний розвиток району, залучення інвестицій, наповнення бюджету.

Подякувала всім за роботу на місцях, завдяки якій сьогодні розвивається район, та висловила впевненість у подальшій співпраці.

Свої привітання та побажання висловили новопризначеному керівнику голова райради Валентин Мокряк, голова Громадської ради Андрій Ботнар, помічник нардепа Івана Фурсіна  Максим Обод та інші. 

Выпуск: 

Схожі статті