Прикордонне відомство зібралося біля волейбольної сітки

У спортивному комплексі «Динамо» (Одеса) відбувся Чемпіонат прикордонного відомства з волейболу. За право називатись найкращими у цьому виді спорту зійшлися 12 команд, які приїхали з різних куточків країни.  

У фіналі за перше місце боролись між собою команди Білгород-Дністровського прикордонного загону та Одеського загону морської охорони. Результатом цього протистояння стала перемога морських прикордонників, а друге місце, відповідно, посіла команда Білгород-Дністровського загону. Неабияке емоційне забарвлення мала зустріч між командами Ізмаїльського прикордонного загону та ОКПП «Київ». З рахунком 2-0 за сетами у важкому протистоянні «бронзу» чемпіонату вибороли охоронці південних кордонів.   

Додамо, що чергову перемогу до спортивної скарбнички Ізмаїльського загону принесли граючий тренер капітан 2 рангу у запасі Сергій Базарник, старший лейтенант Вадим Трачук, старші прапорщики Ігор Кашуба та Олексій Токіой, старші сержанти Анатолій Караіванський та Олег Муравйов, молодший сержант Сергій Курочка. 

- Кожна гра була цікавою та захоплюючою, а гравці до останнього м’яча змагалися за звання найкращих, - підсумував змагання помічник Голови Державної прикордонної служби України – голова спортивного комітету Адміністрації Державної прикордонної служби України Микола Подоляк. - Учасники змагань зробили все можливе, щоб показати свою майстерність в улюбленому виді спорту, де поєднується інтелект і талант, швидкість реакції і витримка, професіоналізм та спортивний дух.

Серед почесних гостей чемпіонату були заслужені майстри спорту та олімпійські чемпіони різних часів і видів спорту Яків Желєзняк, Олег Білоног, Микола Авілов, Олена Соколовська та інші.

Варто зазначити, що започатковані з моменту створення прикордонного відомства України змагання з волейболу користуються особливою популярністю серед прикордонників. Адже завдяки ним учасники змагань мають можливість підтримати власну фізичну форму, відточують вміння працювати в команді та гартують дух прикордонного братерства. Разом з тим, це чудова нагода зустрітися і поспілкуватися з добрими знайомими та колегами.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті