Під стягами України і Ананьєва

Юні самбісти з міста Ананьєва В’я­чеслав Царенко, Артем Тищенко і Вла­дислав Влад завоювали на Інтер­національному турнірі «SAMBO BER­LINIADA 2018»  дві золоті і одну срібну медалі.

Юнаки тренуються під керівництвом голови Ананьївської районної федерації спортивного та бойового самбо, тренера В’ячеслава Бойченка.

Нинішні змагання, в яких взяли участь близько 300 спортсменів з 7 країн світу, проходили 24-25 листопада у спортзалі Sporthalle Sartre Gymnasium, що у німецькій столиці.

Першим виборов чемпіонський титул у своїй віковій категорії В’ячеслав Царенко, який здолав своїх суперників з Чехії, Німеччини і Росії. До речі, російського суперника він вклав на лопатки больовим прийомом всього за 25 секунд.

Владислав Влад приніс команді «срібло», програвши лише двократному чемпіону Європи.

Самбіст Артем Тищенко виступав у суперваговій категорії. Він легко пройшов до фіналу, де переміг сильного суперника з Чечні. У півфіналі він боровся з німецьким  спортсменом, який важив на 28 кг більше за нього. Але це не зупинило ананьївського бійця, який    завдяки своїй високій спортивній майстерності здобув «золото».

На знімку: юні самбісти зі своїм тренером у Берліні.