І добре слово скаже, і допоможе

Чимало жителів Захарівки по-доброму заздрять мешканцям вулиць Садова і Гагаріна, інтереси яких відстоює депутат селищної ради Марія Чорнопіщук. Бо тут і з водопостачанням нема проблем, і з вуличним освітленням все гаразд, та ще й новенька траса поступово збудувалася протягом останніх років…

Звичайно, в наявності цих благ велика заслуга Захарівської селищної ради, яку очолює мудра й досвідчена Тетяна Пустова. Адже саме за кошти місцевого органу самоврядування і виконувалося більшість робіт. Проте й Марія Петрівна відіграла важливу роль, постійно оббиваючи пороги владних кабінетів та стукаючи у двері приймалень депутатів різних рівнів для вирішення тієї чи іншої проблеми. Чого варто було тільки будівництво новенької траси по вулицях Садовій та Гагаріна! Марія Чорнопіщук невтомно порушувала цю проблему на сесіях селищної ради, ходила на прийом до всіх чиновників, які приїжджали в район, збирала підписи під численними колективними листами з проханням звернути увагу на поганий стан дорожнього покриття на окрузі. І ці дії не були марними – сьогодні люди мають чудове транспортне сполучення з центром селища. Не соромно й перед спортсменами, які приїжджають до Захарівки на змагання, що проводяться на стадіоні – бо ж новенька траса веде й до спортивного містечка.

– Ми дуже раді, що нашим депутатом вже не одне скликання поспіль є Марія Петрівна Чорнопіщук, – сказала жителька вулиці Садової Світлана Клименко. – Жінка справді небайдужа до проблем свого округу, вона робить все можливе, щоб її виборцям жилося комфортно. Вона регулярно проходить вулицею, слідкуючи за порядком біля обійсть – комусь їй доводиться нагадувати про існування «чистої п’ятниці», коли всім треба поприбирати у дворі і на прилеглій території, а когось і похвалить за дотримання чистоти та буяння квітів. Здавалося б, це наче й дрібниці, але особисто мені завжди приємно, коли депутат з’являється на вулиці і спілкується з людьми. До того ж, Марія Петрівна живе на вулиці Садовій. і ми можемо прийти до неї з якимись своїми запитаннями чи проханнями.

– А я завжди радію, коли Марія Петрівна, зустрівши мене десь у селищі, обов’язково запитає як здоров’я! – приєдналася до розмови пенсіонерка, мешканка вулиці Садової Любов Макоїд. – Нині такий час, що мало хто скаже тобі добре слово просто так, зупиниться серед круговерті власних справ і поцікавиться життям ближнього. У Марії Чорнопіщук теж багато роботи – має власний магазин одягу, а, нещодавно, ставши вдовою, мусить самостійно вирішувати всі домашні побутові проблеми. Але жінка завжди знаходить час, щоб поспілкуватися, запитати про здоров’я і, у разі необхідності, запропонувати свою допомогу. Від такого ставлення мені, людині похилого віку, наче додається сил і позитивного настрою для життя! Спасибі Марії Петрівні за це. Нехай Бог дарує їй довгий вік і міцне здоров’я.

Выпуск: 

Схожі статті