Головна ялинка встояла!

Не один рік поспіль хтось по-варварськи нищив ялинкові прикраси лісової красуні, що встановлювалася посеред центральної площі в Захарівці на новорічні свята. Більшість місцевих жителів обурювалися: як можна так сильно не любити своє рідне селище, щоб спаплюжити працю багатьох людей – поздирати й розтрощити добротні іграшки та ілюмінацію, поламати соснове гілля та жбурнути його на землю… Від цього всього в душі закипало обурення, було соромно перед родичами, які приїжджали у гості на новорічно-різдвяні свята і теж бачили це неподобство.

– Вірите, в нас теж просто опускалися руки, коли через кілька днів після встановлення головної ялинки селища вона перетворювалася на казна-що, – скаржиться Захарівський селищний голова Тетяна Пустова. – Чому в інших райцентрах ялинки тішать людей протягом всіх новорічних свят, а в нас наче й немає нічого доброго і світлого в душі, бо в декого аж чешуться руки щось зламати і знівечити. Щоб припинити це неподобство, ми вирішили цього року змонтувати огорожу навкруги ялинки у Захарівці. 

Кілька днів працівники виробничого управління житлово-комунального господарства працювали над встановленням невеличкого паркану, який виглядав би гармонійно і не псував загального вигляду святкової ялинки. До того ж місцева влада вирішила ще змонтувати підсвічування для лісової красуні – по два ліхтарі згори і знизу створюють чарівне світло і додають ялинці незвичайності. Словом, цього року було зроблено все можливе, аби було по-новорічному гарно і водночас незручно нищити ялинкові прикраси. 

Ця тактика спрацювала, бо вже більше двох тижнів практично все збереглося. Звісно, не обійшлося без прикрих інцидентів – у перші дні встановлення ялинки хтось все таки переліз через огорожу і зірвав кілька прикрас. Але варварство не набуло звичних для Захарівки масштабів і це дуже радує владу та місцевих жителів. 

– Може люди «подорослішали» чи змінили своє ставлення до загального добра і утрималися від традиційного знищення новорічної краси, – розмірковує Тетяна Пустова. – А може на когось подіяло чергування працівників районного відділу поліції, які охороняли щойно встановлену ялинку і не допустили актів вандалізму. Дуже хочеться сподіватися, що прикрі випадки ялинкової трощі залишаться у минулому, і всі жителі та гості району лише з позитивом зустрічатимуть найрадісніші новорічні свята.

Отже, за багато останніх літ головна ялинка району встояла рекордні два тижні. Це викликало щирий подив не лише місцевої влади, а й багатьох жителів району. Якщо не зурочимо, то ялинкові прикраси та ілюмінація чекатимуть 2020 року, щоб знову порадувати людей та подарувати святковий настрій.

 

Выпуск: 

Схожі статті