Мати стала героїнею

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України Петра Порошенка почесне звання «Мати-героїня» присвоєно Любові Іванівні Кушнір, матері шістьох дітей. 

Посвідчення та нагрудний знак їй вручив голова райдержадміністрації Геннадій Гладенький. Він привітав усю родину Кушнірів з визначною подією та новорічно-різдвяними святами, побажавши щастя, достатку, благополуччя та висловив впевненість, що діти в цій родині виростуть гідними людьми.

«Найвища місія жінки – бути матір’ю. І це призначення Ви виконали,  уособлюючи в дітях високий образ Жінки-матері», - сказав Геннадій Гладенький, вітаючи героїню. 

Привітали Любов Іванівну також заступник голови районної ради Олег Чернійчук та начальник управління соціального захисту населення РДА Оксана Гайдук.

Відзначимо, що громадянка України може отримати почесне звання матері-героїні, якщо вона достойно виростила п’ятеро і більше дітей у віці від восьми років. Всього в Кодимському районі проживає 45 жінок, які виховали п’ятьох і більше дітей.

 

Выпуск: 

Схожі статті