Для зручності жителів громади

В самому центрі селища Затишшя відкрито соціальну аптеку. Про це подбала влада Затишанської об’єднаної громади, реагуючи на численні звернення місцевих жителів.

За кошти ОТГ було відремонтовано приміщення під аптеку, де сьогодні пропонуються препарати з мінімальною націнкою. Також пенсіонери можуть скористатися додатковою знижкою у п’ять відсотків на всі категорії медикаментів кожного дня з 08:00 до 13:00. 

– Торік ми відкрили у селищі Затишшя відділення «Нової пошти», – розповів голова Затишанської ОТГ Геннадій Топольницький. – Разом з організацією роботи соціальної аптеки це лише два пункти з того, що ми запланували виконати в 2019-2021 роках. Сподіваюся, що з відкриттям соціальної аптеки та «Нової пошти» жителям громади більше не доведеться їздити по ліки та посилками до району.

Геннадій Миколайович додав, що, розвиваючи малий і середній бізнес, згідно зі стратегією розвитку, також планується створити умови для торгівлі – організувати продаж сільськогосподарського інвентарю, добрив і засобів захисту рослин, збудувати автозаправну станцію та облаштувати площу ринку в Затишші.

У сфері послуг буде створено приватну охорону, відкрито хімчистку, автомобільну мийку та готель. Також заплановано покращити банківське обслуговування жителів громади, збудувати сауну та налагодити виготовлення тротуарної плитки.

Для налагодження тісної співпраці з бізнесом планується створити раду підприємців при голові об’єднаної територіальної громади.

Выпуск: 

Схожі статті