Повернулися з бронзою

Збірна Одещини взяла участь у Всеукраїнському чемпіонаті з бойового самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Змагання проходили 1-3 лютого у Херсоні.

Це перший турнір такого масштабу з цього виду спорту за часи незалежної України. У двобоях на татамі зустрічалися більше півтисячі спортсменів з 22 регіонів країни.

Наші  самбісти продемонстрували гідний рівень спортивної підготовки і завоювали 6 золотих, 7 срібних і 13 бронзових медалей, посіли третє командне місце. Вони поступилися лише суперникам з Київщини і Харківщини.

Приємно додати, що представники Одещини Сергій Наумов, Вероніка Міцкевич і Кирило Шевчук відстоюватимуть честь України на європейському чемпіонаті з бойових мистецтв.