Обстежилися в обласних лікарів

Жителі району пройшли обстеження у медиків обласного рівня. Для цього людям не довелося нікуди їздити – лікарі прибули до райцентру Захарівка зі своїм устаткуванням у рамках реалізації проекту губернатора Одещини Максима Степанова «Мобільна поліклініка – рівний доступ до якісної медицини».

Всі бажаючі могли безкоштовно обстежитися у офтальмолога, гінеколога, кардіолога, ендокринолога, фахівця ультразвукової діагностики та зробити мамографію.

Щоб потрапити на прийом до обласних медиків, слід було отримати направлення від свого сімейного лікаря.

Такою можливістю скористалися 162 людини, хоча заздалегідь на прийом записалося 155 пацієнтів. При цьому більшість із тих, хто вирішив пройти діагностику – жінки (їх нарахували 131), чоловіки чомусь не надто зацікавилися сучасною діагностикою. 

Так, на обстеження на УЗД-апараті потрапили 33 пацієнти, на мамограф – 31 жінка, до офтальмолога – 30, гінеколога – 32, ендокринолога – 23, кардіолога – 33.

За результатами обстеження 10 чоловік направлені на більш ретельне обстеження в обласні лікарні.

Через кілька днів «Мобільна поліклініка працювала в Затишанській ОТГ. Тут до лікарів по консультацію звернулося 258 осіб, і з них також переважна більшість – жінки (228 чол.) З усіх оглянутих вперше було встановлено діагноз 54 особам, а 25 чоловік були направлені на дообстеження в обласні лікарні.

Выпуск: 

Схожі статті