Змагалися шахісти з дванадцяти областей України

У приміщенні школи села Новопетрівка відбувся міжнародний шаховий турнір імені Віктора Яловчука. Четвертий рік поспіль ці інтелектуальні змагання організовує і спонсорує син Віктора Яловчука Юрій – відомий в районі директор одного з передових сільськогосподарських підприємств. Покійний батько Юрія Вікторовича дуже любив грати в шахи і робив все можливе, щоб це інтелектуальне заняття поширювалося серед жителів Великомихайлівського району.

Цього року позмагатися за титул найсильнішого шахіста виявили бажання 50 гравців з дванадцяти областей України. Серед учасників турніру був і представник Молдови. Це - рекордна кількість за чотири роки. Шахісти приїхали із Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Одеси, Тернополя, Івано-Франківська та інших регіонів. У змаганнях також взяли участь шахісти Великомихайлівщини. 

Протягом двох днів – 23 і 24 лютого – у цікавих інтелектуальних двобоях були визначені переможці турніру. Перше місце посів Максим Коваленко з міста Дніпро, друге – Сергій Гостєв з Молдови, третє – Олексій Рожок із Запоріжжя.

Наймолодшим учасником шахового турніру був 9-річний Артем Дячук із Дніпра. Він зміг виграти партії навіть у дорослих досвідчених шахістів, викликавши підтримку й овації глядачів. Крім заслужених призів за перемогу (грамота, кубок і грошова премія) Артему також вручили приз глядацьких симпатій.

Відзначимо, що за результатами турніру були визначені переможці в кількох номінаціях, серед яких виділили ветеранів, жінок і молодь. Найбільша грошова премія (за перше місце) становила 2 тисячі гривень, а найменша – 200 грн.

– У цьому році турнір пройшов на дуже хорошому рівні, – розповів Юрій Яловчук. – За відмінну організацію змагань хочу подякувати голові Великомихайлівської районної ради Катерині Лаптієнко, місцевим керівникам підприємств Тимуру Полякову, Ігорю Гомонюку, Івану Антощуку, арбітру Олексію Богачову, а також колективу Новопетрівської школи, який доклав всіх зусиль, щоб гідно прийняти шахістів з усієї України. 

Організатори припускають, що наступний, ювілейний шаховий турнір розширить географію учасників – вже зараз десятки гравців не лише з України, а й з-за кордону підтвердили бажання позмагатися за звання найкращого шахіста.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті