Працювали на науку

Кожного року з грудня до березня проводиться Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Конкурс проводиться у три етапи: районний, обласний та Всеукраїнський. 

Так, на районний етап було подано 6 робіт із Захарівського, Йосипівського навчально-виховних комплексів, а також Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Переможцями стали: учениця 9 класу Йосипівського НВК Вікторія Даніліш (секція історичного краєзнавства), керівники Ніла Ложешник та Юрій Лисик; учні 10 класу Захарівського НВК Анастасія Сагайдак (секція «Історія України») та Андрій Майнич (секція історичного краєзнавства), керівник Інна Санатарчук. 

Також відзначилися одинадцятикласник Захарівського НВК Семен Гойхман (секція мікро- та макроекономіки, керівник Наталя Грибович) та вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Вероніка Лютова (секція біологія людини, керівник - Олена Орлик). Їх роботи були подані на обласний заочний етап конкурсу.

За рішенням обласного конкурсного журі чотири учні були запрошені на ІІ обласний (очний) тур конкурсу.

Внаслі­док наполегливої підготовки та успішного захисту науково-дослідницьких робіт Вікторія Даніліш та Вероніка Лютова вибороли треті місця у своїх секціях. Слід наголосити, що обидві учасниці вперше брали участь у конкурсі МАН.

– Успіх дослідницької діяльності прямо залежить від чіткої, ефективної і злагодженої роботи учня та керівника, – розповіла заступник директора Захарівського Будинку дитячої та юнацької творчості Марина Бурка. – Приклад цьому – наші переможці та їх керівники. Адже, для того, щоб учень виявив бажання працювати над науковим дослідженням, у нього необхідно пробудити це бажання та докласти чимало зусиль для формування дослідницької мотивації.

Выпуск: 

Схожі статті