Дорослі ігри з гранатою

Зранку 16 березня до працівників поліції надійшов телефонний дзвінок про те, що у приватному будинку села Загір’я вибухнула граната. В результаті нещасного випадку один чоловік загинув і один отримав поранення.

На місце пригоди терміново виїхала слідчо-оперативна група Захарівського відділення поліції. Як виявилося під час з’ясування обставин трагедії, двоє братів уже кілька днів «носилися» з гранатою. Загиблий (мав 31 рік) стверджував, що вона навчальна і жодної шкоди завдати не може.

Як розповіли односельці, в той злощасний день брати ходили селом і хизувалися гранатою. Зрештою прийшли до будинку, де мешкали, – тут і стався вибух. Він став смертельним для старшого брата, в якого граната розірвалася в руках, а молодший (28 років) отримав осколкові поранення. При цьому в сусідній кімнаті перебували двоє малолітніх дітей, але вони не постраждали. 

Під час огляду домогосподарства працівники поліції виявили осколки гранати, що вибухнула, а також неушкоджену гранату РГД-5, тротилові шашки, піротехнічні вироби та електровибуховий пакет. Для вилучення і знешкодження цього арсеналу правоохоронці задіяли вибухотехніків з обласного центру.

Після з’ясування всіх обставин встановлено, що брати родом із Захарівського району. Загиблий проживав у Арцизькому районі. Нещодавно він приїхав у гості в село Загір’я до свого молодшого брата і прихопив із собою вищевказаний арсенал вибухівки. 

При обшуку в Арцизькому районі поліцейські теж знайшли одну гранату.

Слід відзначити, що співмешканка постраждалого напередодні помітила «ігри» чоловіків із гранатою – забрала її і заховала. Проте наступного дня вони все ж таки знайшли вибухівку, безпечне поводження з якою і призвело до трагедії. 

Выпуск: 

Схожі статті