Великий хокей починається з малого

У понеділок, 18 березня, в Одеському палаці спорту відбулася подія, яку з повним правом можна назвати історичною. Тут урочисто презентували дитячо-юнацьку збірну Одеси з хокею з шайбою ХК «Одеса» U-12. 

Привітати учасників вийшов голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський:

- Всього лише три роки пройшло відтоді, як великий лід повернувся до нашого міста, а одеська школа фігурного катання за цей короткий час стала відомою далеко за межами країни і принесла перші плоди. Ми вже можемо похвалитися призовими місцями на Чемпіонаті України! В рамках розвитку зимових видів спорту в області планується відкрити ковзанку в Ізмаїлі, куди для тренувань ми готові залучати не тільки жителів нашої області, а й наших сусідів, жителів Молдови.

Анатолій Урбанський вручив почесні грамоти та пам’ятні подарунки найкращим фігуристам та тренерам  СДЮШОР «Крижинка», які гідно підтримали спортивне реноме Одеси на всеукраїнських змаганнях.

Голова обласної ради також повідомив приємну новину для юних любителів хокею та їхніх батьків: найближчим часом усім бажаючим грати у хокей юнакам до шістнадцяти років буде надана можливість тренуватися безкоштовно.

Отже тепер наше місто на юніорських чемпіонатах України представлятиме команда юних хокеїстів з п’яти одеських колективів. Її гравці - хлопчаки 2007-2010 років народження. Президент федерації хокею України Анатолій Брезвін зазначив: 

- Нам дуже приємно, що на карті України свого часу з’явилося Одеське регіональне відділення хокею, яке змогло створити умови для розвитку дитячо-юнацького хокею у вашому місті.

- Наставники вірять в юну зміну, її характер та спортивну мужність. - наголосив президент Одеської обласної федерації хокею Герман Коган, висловивши впевненість, що спортивний напір, сміливість і натиск - ці якості юних одеських хокеїстів допоможуть їм рішуче заявити про себе на Всеукраїнському рівні: - Перед вами збірна, яка через рік буде чемпіоном України. Я б порадив хокейним фанам вже зараз взяти автографи у деяких членів збірної. 

Юні хокеїсти, учасники команди-дебютанта, сповнені оптимізму і готові підтримати хокейну марку Одеси.  

Костянтин Коваль, гравець новоствореної збірної U-12:

- Хокей для мене - улюблений спорт. На змаганнях я можу показати всі свої сили.

 Гравець збірної Микита Таркановський:

- Хокей вимагає швидкості, насамперед швидкості думки, спритності. Я бачу в цьому виді спорту перспективу для себе, тому що, тренуючись, я стаю більш впевненим у своїх силах не лише у спорті, а й у житті. 

Арсеній Чудаков, гравець збірної, реально оцінює свої сили, впевнено планує майбутнє і знає секрети успіху: 

- У спорті необхідно досягати гідного рівня. Що потрібно для цього? Посилено тренуватися, уважно слухати і запам’ятовувати настанови тренера. 

 Підлітки, які сьогодні вийшли на лід у складі нової збірної, мають колосальне бажання не тільки навчитися грати, але й залишитися в хокеї надовго. Створення юнацького хокейного колективу саме і спрямоване на те, щоб відкрити перед дітьми нові можливості для розвитку, участі в змаганнях, для нових перемог і самоутвердження у спорті.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті