Катерина Віленська

«Опора»: суттєвих порушень не було  

Всеукраїнська громадська організація «Гро­мадянська мережа «ОПОРА», яка є однією з про­відних неурядових та позапартійних організа­цій громадського контролю та адвокації у сфері виборів, у день дру

Резниковські читання в Одесі

Ім’я засновника одеської педіатричної школи  академіка Бориса Резника добре відоме  у  провідних дитячих клініках світу.

«Паралель» прибрали від «Дельфіна»

Непроханий гість Одеси буксир «Паралель» учора зняли з мілини біля пляжу Дельфін і  відправили до  Чорноморського морського торгівел

…І звуки музики бадьорі, переможні

Напередодні Дня визволення Одеси депутат міськради Левон Нікогосян заглянув у гості до ветерана війни  Василя Тарана за знайомою  адресою і, як завжди, не з порожніми руками.

«Українська Еллада» для цілого світу

До Дня Незалежності Греції (25 березня) в Генеральному консульстві цієї країни в Одесі за участі обласної громади греків ім.

Міський банк крові - це реально

Нове, сучасно облаштоване відділення переливання крові, яке тішить око яскравим, сучасним інтер’єром у м’яких жовто-синіх тонах, відкрилося в комунальній установі «Міська клінічна лікарня»

Великий хокей починається з малого

У понеділок, 18 березня, в Одеському палаці спорту відбулася подія, яку з повним правом можна назвати історичною.

Повернемо місту посмішку!

Відповідальність за чистоту довкілля має нести кожен з нас.

На виборах має бути порядок

Розірвали бюлетені, перевернули урну, а то й влаштували бійку.

Допоможемо Сандро!

 У списку благодійних ініціатив Генерального консульства Грузії в Одесі чимало добрих справ.

З майданом у  пам’яті

До Дня Героїв Небесної Сотні  в Одесь­кому історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Жертовність в ім’я гідності».  Її основу склали світлини, побутові речі, фрагменти форми військових форму

НАЙКРАЩА ПАРА РОКУ

 У день романтичного свята закоханих в Одеському зоологічному парку підбито підсумки конкурсу «Пара року-2019».  Напередодні на сторінці в соціальній мережі Фейсбук проходило активне голосування.

Шведський стіл для школярів

Бананомат, ледомат і навіть краваткомат.

Малюнки, що дарують посмішку

Книжкова ілюстрація як витвір мистецтва не часто потрапляє до виставкових залів.

Траса до здоров’я та літа

  Одеська мерія і міський голова Геннадій Труханов постійно цікавляться ходом зведення велопішохідної естакади на 8-й станції Великого Фонтану. 

Сторінки