Катерина Віленська

...І оживають реліквії часу

Міжнародному Дню музеїв традиційно присвячують відкриття нових виставок та експозицій

Оселедцевий «косяк»

Чому дунайські рибалки щорічно потрапляють до бюрократичних «сіток» 

ТЕМА НОМЕРА: БЕЗПЕКА ХАРЧУВАННЯ Вітамінний сезон: як обійтись без неприємних сюрпризів

Наскільки безпечна  перша полуниця та інша весняна продукція теплиць та городів? За відповіддю на це питання наш кореспондент вирушив до фахівців Одеськог

Щоб місто не втрачало можливості

 Свого часу через відсутність сучасного Палацу спорту  Одеса втратила можливість провести кілька престижних чемпіонатів - з баскетболу та  хокею, не відбулося Євробачення на чорноморських  берегах.

Оновлюється стара лікарня

Нещодавно одеську комунальну установу «Міська клінічна лікарня № 11»  відключили від ТЕЦ і перевели на альтернативне джерело палива, що мінімізує забруднення навколишнього середовища і  зменшує вит

Стартує ЗНО

У випускників загальноосвітніх шкіл і майбутніх абітурієнтів 21 травня розпочнеться відповідальний період життя - зовнішнє незалежне оцінювання.

ТЕМА ДНЯ: БУДЬМО ЗДОРОВІ? Новий крок медреформи

До медичної реформи, по суті, долучився кожен другий одессит.

Зірки сходять на «Арена спорт»

У спортивному комплексі «Арена спорт Одеса» проходять двотижневі тренувальні збори з дзюдо.

«Опора»: суттєвих порушень не було  

Всеукраїнська громадська організація «Гро­мадянська мережа «ОПОРА», яка є однією з про­відних неурядових та позапартійних організа­цій громадського контролю та адвокації у сфері виборів, у день дру

Резниковські читання в Одесі

Ім’я засновника одеської педіатричної школи  академіка Бориса Резника добре відоме  у  провідних дитячих клініках світу.

«Паралель» прибрали від «Дельфіна»

Непроханий гість Одеси буксир «Паралель» учора зняли з мілини біля пляжу Дельфін і  відправили до  Чорноморського морського торгівел

…І звуки музики бадьорі, переможні

Напередодні Дня визволення Одеси депутат міськради Левон Нікогосян заглянув у гості до ветерана війни  Василя Тарана за знайомою  адресою і, як завжди, не з порожніми руками.

«Українська Еллада» для цілого світу

До Дня Незалежності Греції (25 березня) в Генеральному консульстві цієї країни в Одесі за участі обласної громади греків ім.

Міський банк крові - це реально

Нове, сучасно облаштоване відділення переливання крові, яке тішить око яскравим, сучасним інтер’єром у м’яких жовто-синіх тонах, відкрилося в комунальній установі «Міська клінічна лікарня»

Великий хокей починається з малого

У понеділок, 18 березня, в Одеському палаці спорту відбулася подія, яку з повним правом можна назвати історичною.

Сторінки