Зустріч з відважним земляком

Учні шостого класу Павлівського навчально-виховного комплексу запросили до школи свого односельця – учасника антитерористичної операції Дениса Афанасьєва. Він з тих відважних хлопців, хто свідомо зробив свій вибір, ставши на захист рідної землі у 2014 році. До сьогоднішнього дня Денис не зрадив своєму вибору. Він є учасником операції об’єднаних сил, має багато відзнак та нагород Президента і Міністра Збройних Сил України. 

– Поки Денис воював зі зброєю в руках, шестикласники частенько відвідували матір хлопця, аби привітати зі святами, підтримати добрим словом, а коли треба, то й допомогти по господарству, – розповіла класний керівник Олена Іванова. – Ці зустрічі завжди були теплими й щирими. Аби подякувати дітям за добро і турботу про матір, Денис прийшов до школярів із солодощами, розповів про деякі епізоди життя їх однолітків у зоні проведення АТО, показав нагороди і відзнаки, отримані за захист наших рубежів. Особливо дітей вразила історія братика й сестрички з околиць Мар’їнки, яких Денис з побратимами намагалися врятувати з-під мінометного обстрілу. Хлопці змогли винести дітей з-під вогню й передати до рук медиків. На жаль, п`ятимісячна дівчинка не перенесла третьої операції, а п`ятирічний братик вижив. За відвагу та допомогу населенню Денис отримав Подяку від голови Мар’їнської райдержадміністрації В.В.Мороза.

Ті, хто пройшов через випробування війною, як правило, небагатослівні. Вони знов пропускають через себе той біль, що вже раз пережили, і, промовчавши, намагаються захистити тих, хто поряд, від жахіть, які бійці бачили на власні очі. Але попри все це, павлівські учні та їх класний керівник з усіма на те підставами висловили Денису щиру вдячність за відкриту душу і велике серце. Побажали знайти себе у мирному житті, здоров`я, витримки, а найголовніше – миру в нашій прекрасній державі.

Выпуск: 

Схожі статті