Тут підкажуть, як вийти на світовий ринок

З середини квітня підприємці Одеського регіону зможуть скористатися послугами Центру підтримки експорту. Як знайти надійного іноземного партнера, сформувати ціни на товар та розрахувати витрати? Фахівці готуватимуть відповіді на ці та інші питання для потреб малого та середнього бізнесу. Про це повідомив голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

«Продукція наших малих і середніх підприємств може скласти конкуренцію відомим брендам. – каже очільник ОДА – Упевнений, для цього необхідно лише їх підтримати та надати допомогу, якої вони потребують. Під час виходу на зовнішній ринок виникає чимало нюансів – юридичних, фінансових, організаційних. І саме тому ми створили центр, куди можна звернутися за порадою і чіткими розрахунками. Адже майбутній успіх кожного з них надзвичайно важливий для розвитку всього регіону та країни у цілому»

Центр діятиме при Одеській облдержадміністрації. Він надаватиме комплексну допомогу українським виробникам під час виходу на зовнішні глобальні ринки. На замовлення фахівці зможуть перевірити відповідність товару стандартам обраної країни збуту, проконсультувати щодо необхідної документації та сертифікації.

Окрім цього, підприємці зможуть отримати інформацію про залучення інвестицій і фінансування за рахунок грантів, навчальних тренінгів, а також участі у міжнародних виставках. 

Выпуск: 

Схожі статті