З’явився автобус для дітей з особливими потребами

Відділ освіти, молоді та спорту Арцизької районної державної адміністрації придбав новий шкільний автобус, пристосований для перевезення школярів з особливими потребами. У автобусі передбачені місця для розташування крісел-колясок і пристрій для їхнього безперешкодного завантаження і вивантаження.

- Шкільний автобус, обладнаний для безпечного і комфортного перевезення дітей з особливими потребами, - перший в Арцизькому районі, - зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької РДА Оксана Стоянова. - Можливість придбати такий шкільний автобус з’явилася завдяки наданій державою освітньої субвенції. Вартість транспортного засобу становить 2,098 млн грн. До його конструкції входить спеціальний підйомний механізм, кузов автобуса трохи довший, з посиленою задньою підвіскою: ресори і пневмоподушки забезпечують плавно стійкий рух на різних дорогах. У салоні є два місця для крісел колісних, з яких, за бажання, можна пересісти в м’які пасажирські крісла з підлокітниками і ременями безпеки.

- За останні два роки в регіоні кількість класів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, зросла майже в шість разів, - підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак. - І тому створення для них сучасної та зручної інфраструктури є вимогою часу. Завдяки освітній субвенції з державного бюджету Арцизький район придбав такий автобус одним з перших.

Наразі завершується процедура закупівлі спеціального автобусу також для Куяльницької ОТГ. І цього року відбудеться ще низка таких закупівель у різних районах області.

Фото Арцизької РДА

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті