З Відня - із золотом

Ананьївські самбісти-юніори Владислав Влад, Ірина Адамович, Данило Олексін, Володимир Сєдов, В’ячеслав Царенко, Данило Коваленко і Настя Яворська з успіхом виступили у змаганнях із самбо «Vienna SAMBO Cup Open 2019» в Австрії, посівши 3-тє загальнокомандне місце. Вони нарівні боролися із суперниками з Польщі, Фінляндії, Естонії, Австрії, Німеччини, Франції та Росії, чим порадували свого тренера, голову Ананьївської районної федерації бойового та спортивного самбо В’ячеслава Бойченка. 

Золото на Міжнародному спортивному турнірі завоювали Володимир Сєдов, В’ячеслав Царенко (дві медалі) і Данило Коваленко, срібло — Владислав Влад та Настя Яворська, а бронзу — Данило Олексін та Ірина Адамович. Данило Олексін також був нагороджений фарфоровою вазою, бо вийшов на татамі з травмою, вразивши суддів своєю волею до перемоги. 

Не так давно ананьївські самбісти виступили у Німеччині і вибороли дві золоті та срібну медалі. Для досвідчених Владислава Влада і В’ячеслава Царенка це були не перші змагання такого рівня, а ось для  решти — дебют боротьби на міжнародній арені. Слід зазначити, що наймолодший самбіст Володя Сєдов відзначив своє 8-ліття в Австрії.  

Приємно додати, що одним із суддів цих змагань був відомий ананьївський чемпіон Артем Тищенко, який нещодавно пройшов відповідну кваліфікаційну підготовку в олімпійському навчальному центрі. 

Щодо фінансової допомоги, без якої команда не потрапила б на турнір, то її надали Ананьївська міська рада на чолі з мером Павлом Маковецьким, депутат Одеської обласної ради Сергій Біб, депутат Київської міськради, уродженка Ананьєва Алла Шлапак, директор ПП «Укрхліб-2» Ганна Сєдова.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті