Парк змінює обличчя

Парк культури в Ширяєвому раніше був занедбаний, місцева влада на нього майже не звертала уваги. Нове народження старого парку сталося, коли ширяївці обрали своїм селищним головою Віктора Полюганіча. З його ініціативи ведуться роботи з реконструкції зони відпочинку.

По-господарськи змінено центральний вхід парку. Сходинки, які йдуть від дороги, покрили новою плиткою. Тут же зробили пандус, аби селяни з особливими потребами без будь-яких перешкод могли дістатися зеленої зони. До ладу оформлено центральну алею, яку викладено плиточним настилом. У центрі радує перехожих водяними струменями у літню пору майстерно зроблений під старовину фонтан.

По узбіччях алеї розміщено зручні лавочки. І на них під кронами могутніх кленів, лип та акацій постійно набираються озону ширяївці та гості.

Загалом за останніх три роки ми реконструювали понад 1,5 тисячі квадратних метрів стежинок по парку, виклавши їх плиткою, - розповідає Віктор Полюганіч. – За дотриманням чистоти слідкують робітники з бригади комбінату комунальних підприємств.

Багато тут робиться для малечі. Встановлено два окремих дитячих майданчики. Поряд з ними – лавочки та невеличкі столики для батьків, які приводять сюди малолітніх своїх синів і дочок.

Великою популярністю в дітлахів користуються атракціони, яким можуть позаздрити інші районні центри. Тішать хлопчиків та дівчаток батути, надувні гірки, спортивна кімната, риболовля та інше. У зоні атракціонів можна скуштувати солодку вату, морозиво, прохолодні напої.

Щодня у парку культури та відпочинку багатолюдно – матері прогулюються з новонародженими, закохані на лавочках щебечуть лише їм такі зрозумілі та ніжні слова. А на свята ця зона відпочинку взагалі перенаповнена.

Адже Ширяївська об’єднана територіальна громада влаштовує для населення цікаві та змістовні масові заходи. І люди з неабиякою насолодою відпочивають та набираються сил після трудових буднів.

Роботи із вдосконалення парку тривають. 

Выпуск: 

Схожі статті