Гаряча боротьба на піску

В Одесі завершився відкритий Всеукраїнський турнір з пляжного самбо «Кубок Чорного моря». Ананьївські самбісти, яких тренує В’ячеслав Бойченко, втретє вибороли загальнокомандне перше місце, завоювавши у поєдинках на піску 11 золотих, 7 срібних та 5 бронзових медалей.

Організатор цього екзотичного турніру з бойових мистецтв -  заслужений тренер України Сергій Оганезов - є також засновником Всеукраїнської федерації пляжного самбо і вільного стилю. Вже у 2016 році перші змагання з цього відносно нового виду спортивної боротьби пройшли в Одесі, де є море, пісок та інші необхідні умови для спортсменів. У них брали участь представники чотирьох держав.

У планах С. Оганезова - організувати національні змагання і гідно представити нашу країну на міжнародному рівні. 

 - Це швидкоплинне, цікаве, заманливе видовище. Там не можна визначити, хто виграє, тому що пісок є нестійким, на відміну від килима, де нога відпочиває. Тут може будь-хто несподівано ногу підвернути і впасти. Тож спортсменам дуже важливо мати міцні ноги і вміло проводити техніку кидків, – розповів Сергій Оганезов.

Організатори заходу нагородили переможців турніру кубками й медалями. А головний трофей прикрасив залу Ананьївської федерації самбо.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті