Вигнали кіз і влаштували турнір

У Новопетрівці урочисто відкрили оновлену сільську спортивну арену. Раніше на цьому місці десятиліттями випасали худобу та вітер теребив високі бур’яни, поки ентузіасти не взялися за реконструкцію занедбаного стадіону. Й віднедавна тут усе по-іншому: територія навколо футбольного поля прибрана, поле розрівняне, поновлено металеві ворота.  

Наприкінці травня на стадіоні, вперше за багато літ, відбулося спортивне свято з концертом та футбольним турніром, присвяченим 30-й річниці виведення радянських військ з Афганістану. Розділити радість з селянами завітали жителі з Миколаївки, Антонюків, Переселенців та інших сіл. 

За словами Новопетрівського сільського голови Галини Фізік, дорослі та малі трудилися над благоустроєм, дбайливо вичищаючи територію стадіону від заростей і сміття. А місцева влада допоможе зі зведенням дитячого та волейбольного майданчиків. 

—  Футбол, безумовно, стане одним з найулюбленіших занять нашої молоді, яка тренуватиметься та зустрічатиметься тут зі своїми суперниками у спортивних баталіях. Сільрада завжди готова підтримати та допомогти своїм односельцям у добрих справах, — підкреслила сільський голова.

Вона висловила щиру вдячність Олександру Парахоньку, Роману Михайлову, Олександру Ткачу, Віктору Гервасу, Миколі Лахманюку, які зуміли об’єднати молодь та відновити стадіон. Голова районного об’єднання воїнів-інтернаціоналістів Анатолій Фізік сказав, що спорт є і буде запорукою здоров’я підростаючого покоління, побажав усім миру і закінчення війни на сході країни. Голова районної федерації футболу, депутат райради Арташес Смбатян зазначив, що завдяки заняттям фізичною культурою і спортом формується  суспільство здорових людей. Керівник ПП «Агро-Сур» Роланд Аветісян презентував молодій команді футбольні м’ячі. 

Присутні також отримали вітання від самодіяльних сільських артистів.  

Потім під палкі вигуки і оплески вболівальників відбувся футбольний турнір за участю команд з Антонюків, Новопетрівки, Ульянівки та Миколаївки. Впродовж кількох години точилися запеклі двобої між командами. За результатами ігор переконливу перемогу здобули 

антонюківські гравці. Друге місце посіла команда з Ульянівки, третє - з Миколаївки, господарі поля - останнє. Кращим гравцем-ветераном став Сергій Шкрептія, воротарем – Василь Томак, захисником – Олексій Кирілов, напівзахисником - Віталій Кочмар, нападником- Дмитро Больбот, а кращим гравцем - Тимур Гаврилюк.

Лідери турніру і кращі спортсмени були нагороджені кубками і почесними грамотами федерації футболу Миколаївщини, а головний трофей дістався футболістам з Новопетрівки як нагорода за волю до перемоги і щире бажання відродити спортивну славу рідного села. 

В межах сільських урочистостей організатори спортивного свята усіх безкоштовно пригощали пловом, шурпою, шашликом та солодощами. 

На знімку: сільський голова вручає кубок і коровай господарям поля

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті