Миколаївський

В очікуванні літа

Цьогоріч в межах реалізації районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на період 2018-2020 роки на літню оздоровчу кампанію передбачено майже 400 тисяч гр

Чемпіонка з сільської глибинки

Десятикласниця Стрю­ківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Еріка Ненова — шестикратна чемпіонка України і трикратна срібна призерка України з кіокушинкай карате.

Творчість Степана Олійника й дотепер об’єднує людей

Одещина у тридцять восьме приймала міжрегіональний літературно-мистецький фестиваль українського гумору «Степанова весна», приурочений 111-ій річниці з дня народження видатного українського

Попри всі звірства

29 вересня 1941 року радянські війська залишили територію Миколаївського району, і почалися довгі місяці окупації, жорстокі репресії, знущання загарбників над місцевим населенням.

Обпалені Афганом

Через горнило Афгансь­кої війни 1979-1989 років прой­шли 64 юнаки Мико­лаївщини. Сьогодні у строю нараховується трішки більше півсотні учасників бойових дій.  

Доступними мають бути не лише скакалки

Президент Одеської обласної федерації самбо, депутат обласної ради  Олександр Адзеленко планомірно впроваджує в регіоні державну програму «Самбо у кожний навчальний заклад».

Дорогу відремонтують, а школи утеплять

Днями депутат обласної ради Князь Хачатрян ознайомився з ходом ремонту автотраси Т-1623, яка з’єднує східні райони області з автотрасою міжнародного значення «Оде

Втілити нові ідеї

В селищі Миколаївка на базі читального залу Центральної районної бібліотеки для дорослих урочисто відкрили культурно-освітній медіа-центр.

Герої не вмирають!

На Донбасі під час бойових дій загинули 29-річний Олександр Калашник з Скосарівки, 24-річний Вадим Тарабанов з Гвоздівки і 38-річний Микола Буданов з Настасіївки, який помер у шпиталі від отриманих

Всі зусилля – на оздоровлення

З районного і сільських бюджетів на літнє оздоровлення дітей у 16 літніх пришкільних таборах виділено більше 336 тис. грн.

Тепла зустріч із запахом акації

Під щемливі мелодії воєнних і повоєнних пісень в Левадівському музеї Степана Олійника (філія Одеського літературного музею) 8 травня зустрічали солдатських вдів і дітей війни.

Степанова весна гумором розквіта

Міжрегіональний фестиваль гумору і сатири «Степанова весна» пам’яті видатного Сміхотворця Степана Івановича Олійника (1908-1982) в тридцять сьоме сміховеселкою розплескувався усією Вкраїною. 

Смішного слова чародій

Отак влучно одзивався про всесвітньовідомого українського поета і сатирика, уродженця щедрої на таланти Одещини Степана Івановича Олійника (1908-1982 р.

Встигнути до ювілею

Туристів, переважно школярів, можна частіше ніж деінде зустріти у Левадівці — малій батьківщині видатного письменника Степана Олійника.

Силами громади

Рішенням сесії районної ради на облаштування території Андрієво-Іванівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини спрямовано понад 60 тис. грн.

Сторінки