Небезпечна знахідка

На території Затишанської об’єднаної громади, поблизу села Гедеримове, під час виконання польових робіт тракторист сільгосппідприємства виявив предмети, схожі на боєприпаси років Другої світової війни, а також рештки людського скелету і військову каску.Про це всім відповідальним службам та ЗМІ 31 липня повідомив фермер Микола Чеховський.

На місце події одразу виїхали працівники місцевого підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій, аби з’ясувати, що насправді виявив тракторист.

– У ході ідентифікації цих предметів працівники Захарівського районного сектору та 37-ої Державної пожежно-рятувальної частини встановили, що знайдене справді лежало в землі з років Другої світової війни, – розповів начальник Захарівського РС ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Журба. –  Наші фахівці з’ясували, що це дві гранати РГД-33 та патрони калібру 7,62 мм. З моменту знахідки до приїзду піротехнічної служби області місце виявлення боєприпасів охороняли працівники місцевої поліції.

Наступного дня, 1 серпня, до району прибули піротехніки з обласного центру, які вилучили та знешкодили знайдені гранати та патрони. Що стосується решток кісток людського тіла та солдатської каски, то працівники МНС передали їх Затишанській громаді. Спільно зі співробітниками поліції, орган місцевого самоврядування займатиметься експертизою цих решток та їх захороненням.

Выпуск: 

Схожі статті